Vodnář   24.1.2018   Milena

Skutečná historie kosmického závodu

Skutečná historie kosmického závodu

Seriál Hluboký vesmír
série: 2, epizoda: 2
délka: 26:52

hlasovalo: 24, hodnocení: 4,8

Náš tým badatelů odhaluje historii tajných kosmických programů ukázkou, jak nacistické Německo objevilo antigravitační technologii a jak ji zdokonalili americké programy, jako projekt Paperclip. Vojensko-průmyslový komplex vše drží v utajení. S programy Mercury a Apollo se Amerika statečně vydala do vesmíru před zraky všech přítomných. Mezitím vědecké pokroky dosažené díky pádu nacistického režimu vyústily v utajenou cestu ke hvězdám s technologií nulového bodu a antigravitací.

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics