Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Setkání s tříprstými bytostmi s Petem Petersonem

Setkání s tříprstými bytostmi s Petem Petersonem

Seriál Odhalený vesmír
série: 8, epizoda: 12
délka: 29:37

hlasovalo: 31, hodnocení: 4,9

Pete Peterson vypráví o setkáních s tříprstými mimozemskými bytostmi, které se překvapivě podobají mumiím nedávno nalezeným v Nazce. Jeho hlavní náplní práce bylo provádět reverzní inženýrství na mimozemských ovládacích panelech, přičemž mnohé z nich byly navrženy pro tříprsté bytosti. To mu umožnilo dostat se do přímého kontaktu s tvůrci těchto plavidel, takže může popisovat jejich způsoby pohybu a komunikace.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics