Střelec   18.12.2017   Miloslav

Searlův efekt a vzestup

Searlův efekt a vzestup

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 8, epizoda: 11
délka: 31:45

hlasovalo: 14, hodnocení: 4,8

David Wilcock zkoumá vědecký důkaz vzestupu, jak jej můžeme vidět v laboratoři s generátory Searlova efektu. Vzestup, aktivace DNA a meziplanetární změny klimatu jsou rázem možné díky energetickým sférám vyzařujícím z galaxie. V laboratoři Searlův efekt vytváří vertikální magnetické kruhy kolem generátoru. Jedná se o stejné energetické silové kruhy, které pronikají naší galaxií a narážejí na sluneční soustavu.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics