Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Radikální vášeň s Andrew Harveyem

Radikální vášeň s Andrew Harveyem

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 24
délka: 58:35

hlasovalo: 3, hodnocení: 4,0

Marianne Williamson, autor „The Age of Miracles“, popisuje hosta Otevřené mysli tímto způsobem: „Každý věk má své učitele, které udržují věčné pravdy naživu pro všechny z nás. V případě Andrew Harveyho, světlo, které září, je jako meteor prostupující napříč vnitřní oblohou.“ Andrew Harvey je zakladatel a ředitel Institutu posvátného aktivismu. Jde o mezinárodní organizaci, která vyzývá lidi, aby se postavili výzvě našich současných globálních krizí. Tím, že se stávají inspirovaní, efektivní a praktičtí zprostředkovatelé instituční a systemické změny, začínají tvořit mír a udržitelnost.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics