Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Původní raketový muž, host David Adair

Původní raketový muž, host David Adair

Seriál Odhalený vesmír
série: 8, epizoda: 1
délka: 32:56

hlasovalo: 30, hodnocení: 5,0

David Wilcock představuje Davida Adaire, informátora z původního projektu Odhalení, který většinu svého života pracoval na vývoji tajné raketové technologie. Byl geniálním dítětem a rozvinul si silný zájem o budoucnost kosmického cestování po přečtení nespočtu knih ve své místní knihovně. Jak začal pouštět rakety v kukuřičném poli v Ohiu, armáda začala mít zájem o jeho neobvyklý koníček. Jakmile si uvědomili, že jeho technologie je vyspělejší než jejich, přivedli ho do Wright-Pattersonovy letecké základny a nakonec do hloubek Oblasti 51.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics