Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Průvodce nepozemskými bytostmi

Průvodce nepozemskými bytostmi

Seriál Odhalený vesmír
série: 9, epizoda: 1
délka: 36:16

hlasovalo: 43, hodnocení: 5,0

Corey Goode sám vystupuje, aby nám představil různé mimozemské druhy, se kterými se setkal v průběhu svého působení u MILAB a tajného kosmického programu. Mnozí lidé z jiných světů mají aktivní zájem o naši planetu, ať už se jedná o environmentální podmínky, 22 dlouhodobých genetických a duchovních experimentů nebo blížící se vědomý vzestup lidstva. Sledujeme umělecké znázornění těchto bytostí včetně Nordiků, Šedých, hmyzovců, reptiliánů a Ebenů. Corey detailně popisuje jejich vzrůst, styly komunikace a zájmy o naši planetu a druh.

Upozornění uvádí: Corey Goode
žánr: Přednáška
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics