Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Proroctví Hopiů a Zuniů s Cliffordem Mahootym

Proroctví Hopiů a Zuniů s Cliffordem Mahootym

Seriál Odhalený vesmír
série: 8, epizoda: 10
délka: 30:00

hlasovalo: 31, hodnocení: 5,0

Clifford Mahooty, strážce moudrosti kmene Zuni Pueblo, pokračuje v předávání informací, které skrývají domorodé kultury amerického jihozápadu, aby budoucí generace znaly historii mimozemského kontaktu s naší planetou. Hovoří o proroctví Hopiů a Zuniů v rámci prvního až čtvrtého světa a vysvětluje, že se nacházíme na konci toho čtvrtého. V ústní tradici těchto kultur najdeme příběhy o bytostech z podzemí, pokročilé technologii zanechané nebeskými lidmi a portálech do jiných světů. Předkládá tyto příběhy, neboť je na ně svět připraven. Zajišťují dlouhověkost informací pro budoucí generace.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

Krystaly...

Úterý 17.10.2017, 21:01:47, vložil/a: Gaaiah

Na konci videa jsem si uvědomila, že se pořád usmívám...bylo to jako návrat Domů...

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics