Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Probouzení našeho kolektivního vědomí se Sperry Andrewsem

Probouzení našeho kolektivního vědomí se Sperry Andrewsem

Seriál Odhalení
série: 3, epizoda: 4
délka: 27:55

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,9

Největší sílu lidstva si uvědomíme, když se spojíme do jediného kolektivního vědomí, a jak Sperry Andrews vysvětluje, toho se globální elita obává nejvíce. Jejich nejsilnějším nástrojem je komerční kultura, která nás udržuje zranitelné vůči strachu a traumatu, což nás vede k falešnému pocitu oddělenosti. Je důležité poznamenat, že potíže jednotlivé mysli se odrážejí na té kolektivní. Pokud se naučíme propojovat srdce a mysl, jako druh získáme přístup k hlubším částem mysli a probudíme naše kolektivní vědomí.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Osobní růst
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics