Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Přeměnit negativní do pozitivního s Howardem Bloomem

Přeměnit negativní do pozitivního s Howardem Bloomem

Seriál Absolutně neuvěřitelné: diskuzní pořad George Nooryeho
série: 3, epizoda: 63
délka: 32:05

hlasovalo: 9, hodnocení: 3,9

Každý z nás má vnitřní moc, která se zesílí s honbou za osobními cíly. Nicméně existují tací, kteří si jsou vědomi našich nejdražších tužeb, a mohou vysát veškerý život z našich nadějí a snů. Howard Bloom nám připomíná, že navzdory výzvám, kterým čelíme od energetických upírů a nemocí, naše mysl má neuvěřitelný potenciál přeměnit všechno tohle negativní do největších pozitiv, jaká si dokážeme představit. Howard Bloom se specializuje na obor, kterému říká masové chování. Po absolvování s velkým vyznamenáním z univerzity v New Yorku v roce 1968 odmítl čtyři postgraduální stipendia v klinické psychologii, aby infiltroval nejvyšší úrovně popové kultury. Nyní studuje masová chování všeho od kvarků po hvězdy a bakterie, báchorky a televizní zápletky, aby odhalil to, čemu říká „temná slabina masových emocí“.

Upozornění uvádí: George Noory
žánr: Rozhovor
kategorie: Osobní růst
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics