Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Před Čtvrtým obratem s Jay Weidnerem

Před Čtvrtým obratem s Jay Weidnerem

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 16
délka: 28:11

hlasovalo: 15, hodnocení: 4,8

Každých zhruba 80 let jsme přinuceni přehodnotit vše, co jsme dělali, a přiznat si hříchy z minulosti. Jay Weidner vysvětluje, že brzy dojde k velké společenské transformaci v USA, jak se rychle blížíme ke Čtvrtému obratu. Internet stojí v přední linii na cestě do tohoto obratu. Jako téměř nekonečný zdroj informací pomáhá naší společnosti rozvíjet vyšší míru uvědomění. Abychom zjistili, co nás čeká, můžeme se podívat na hollywoodské filmy. Záblesku stříbrného plátna najdeme skryté symboly gnostické iniciace, velká odhalení a klíče k tomu si vzít zpět svou planetu od velkých kouzelníků, kteří vše řídí.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 2

Titulky

Úterý 27.6.2017, 07:18:07, vložil/a: malecek12

K videu Před Čtvrtým obratem s Jay Weidnerem nejsou přiloženy titulky! Děkuji za nápravu.

Dešifrovaný Hollywood

Čtvrtek 29.6.2017, 14:23:58, vložil/a: petris

Tak na tento seriál se extrémně těším...

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics