Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Posvátná geometrie hranatého kruhu

Posvátná geometrie hranatého kruhu

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 8, epizoda: 4
délka: 29:12

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,8

Jak pokračujeme ve zkoumání geometrického modelu éteru, dávný symbol objevující se v alchymii a ostatních mystických tradicích se stává zřejmý: hranatý kruh. V těchto posvátných rozměrech najdeme geometrický vztah mezi Zemí a Měsícem, a také návod ke vzestupu duše a přeměny těla. Je možné, že tento symbol se vrací zpět do doby, kdy vyspělé mimozemské civilizace předávaly lidstvu božské znalosti posvátných věd? Pokud ano, pak máme k dispozici mistrovské řešení největší kosmické hádanky.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics