Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Osmistěnný vesmír

Osmistěnný vesmír

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 7, epizoda: 14
délka: 33:52

hlasovalo: 11, hodnocení: 4,5

Tak, jak astrofyzikové jdou ve svém výzkumu stále hlouběji do Vesmíru, náš pohled ze Země, nám poskytuje božský pohled do Vesmíru. S tímto pohledem nacházíme útvary makroskopické geometrické struktury v oktaedrickém Vesmíru. Posvátná geometrie, je již dlouho přemístěna do říše posvátných věd. Nyní, když se posvátné vědy počínají otevírat široké veřejnosti, tajemná architektura Vesmíru počíná odhalovat to, co starověcí hledači tajně komunikovali prostřednictvím své geometrické symbolizace.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics