Vodnář   24.1.2018   Milena

Odhalení domácího záření

Odhalení domácího záření

Seriál Tajemství zdraví
série: 1, epizoda: 4
délka: 30:20

hlasovalo: 4, hodnocení: 4,5

Každý den jsme vystaveni elektromagnetickým polím a záření, a možná o tom ani nevíme – ale efekty tohoto vystavení mohou být škodlivé a dlouhodobé. Dr. Ed Group a Mike Adams odhalují překvapivé zdroje elektromagnetických polí a záření, a jak se před tímto škodlivým vystavením můžeme chránit.

Upozornění uvádí: Mike Adams a Dr. Ed Group
žánr: Přednáška
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 2

odečítají ze špatné stupnice

Čtvrtek 1.12.2016, 01:51:59, vložil/a: Fil72

Ti pánové mají na TriField Meteru většinou nastaven rozsah 0-3 milligaussy, ale hodnoty odečítají z horní stupnice, která má rozsah 0-100. :)
Filip

Re: odečítají ze špatné stupnice

Čtvrtek 1.12.2016, 11:37:21, vložil/a: Bambusarna

Tim pádem to neni tak hrozné ?
Jak to vypadá?

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics