Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Nová ekonomika

Nová ekonomika

Seriál Chybějící souvislosti
série: 1, epizoda: 15
délka: 34:23

hlasovalo: 7, hodnocení: 5,0

Gregg Braden navazuje na první sezónu a mluví o měnícím se stavu naší ekonomiky a nabízí radu na to, jak prospívat, tvořit a inovovat ve světě, který nás čeká. Momentálně prožíváme dobu křehkosti a proměnlivosti kvůli faktorům jako změny klimatu a konflikty. Kromě toho náš model centralizované ekonomiky už nefunguje. Abychom tohle změnili, musíme být upřímní v tom, jak chceme, aby tento svět vypadal, a co bude třeba, abychom ho vytvořili.

Upozornění uvádí: Gregg Braden
žánr: Přednáška
kategorie: Životní prostředí a udržitelnost
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics