Vodnář   24.1.2018   Milena

Manifestování s propojením mozku a srdce

Manifestování s propojením mozku a srdce

Seriál Chybějící souvislosti
série: 1, epizoda: 19
délka: 29:16

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,7

Více otázek znamená více odpovědí od Gregga Bradena. Tentokrát prozkoumáme spletitosti propojení mozku a srdce. Gregg pomáhá objasnit, jak inteligence srdce se může stát bránou k vyššímu vědomí a vysvětluje, jak to vědecky funguje. Také nám bude objasněno manifestování a samoléčení. Má to méně co dělat s žádáním o to, co chcete, a více s prožíváním vděčnosti už manifestovaného záměru. Tohle vše nám ukazuje, jak věda a spiritualita se stávají hluboce propojené.

Upozornění uvádí: Gregg Braden
žánr: Rozhovor
kategorie: Antropologie
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics