Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Léčivé sny s Robertem Mossem

Léčivé sny s Robertem Mossem

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 26
délka: 59:57

hlasovalo: 5, hodnocení: 4,6

Můžeme si zhmotnit léčení, vedení a dokonce osvícení skrze sny? Učitel snů Robert Moss sdílí svůj revoluční přístup ke snění. Vysvětluje, že snění není jen to, co se děje během spánku, ale že snění je uvědomění si zdrojů vedení, léčení a kreativity za hranicí dosahu každodenní mysli. Robert Moss, autor mnoha knih, kombinuje práci se sny a šamanismu v systému, kterému říká Active Dreaming (aktivní snění). Tato jedinečná kombinace je vrcholem třech blízkých zážitků smrti během jeho dětství a tradičních praktik snění, které se naučil od svého přítele z řad australských domorodců a jeho studie dávných a domorodých tradic. Nyní tyto techniky učí po celém světě.

Upozornění uvádí: Jay Weidner
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics