Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Láska podle čísel s Glynis McCantsovou

Láska podle čísel s Glynis McCantsovou

Seriál Hovory s Duší
série: 2, epizoda: 10
délka: 46:59

hlasovalo: 4, hodnocení: 4,3

Vše ve vesmíru lze měřit pomocí čísel, včetně vašeho poslání v životě a slučitelnosti s určitými lidmi. Vše to začíná u toho se naučit vytvořit svůj numerologický kód na základě svého jména a data narození. Glynis McCantsová společně s Jamesem Van Praaghem vysvětluje, jak můžete použít numerologii k vytvoření lepších vztahů s lidmi ve svém životě. Nabízí rychlé výklady, aby pomohla několika členům publika dostat rychlý náhled do svých numerologických vlivů. Tchyně děkuje své snaše za to, že respektuje její věci, a žádá jí, aby její věci dala lidem, kteří je skutečně ocení. Cliftonův otec říká, že je stále přítomen v životech všech a výlet do Mexika jeho sestry je dar od něj. Elizabeth se znovu napojí na svou matku, která jí vyjadřuje vděčnost za to, že vše bylo při jejím umírání dokonalé. Sdílí vzpomínky z dovolených a říká, že v posmrtném životě je nyní velmi šťastná.

Upozornění uvádí: James Van Praagh
žánr: Přednáška
kategorie: Nová spiritualita
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics