Střelec   18.12.2017   Miloslav

Kosmické sféry & jednotné pole

Kosmické sféry & jednotné pole

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 8, epizoda: 3
délka: 29:52

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,6

Od nekonečně malé struktury krychlové mřízky éterového pole k makroskopickému ve vrstvách rudého posuvu napříč galaxiemi, David Wilcock předkládá rozsah vesmírných kruhů nalezených v novém, sjednoceném poli teorie. Konečně začínáme vidět, jak jednoduchý model krychlového éteru řeší vše v kvantové fyzice. Model Dr. Aspdena, založen na krychlové mřížce, se shoduje s čísly rudého posuvu pozorovaných Dr. Williamem Tifftem. Jinými slovy, pokročilá matematika Dr. Aspdena ověřuje model kvantovaných stavů rudého posuvu Dr. Tiffta.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics