Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Korporatokracie, host: John Perkins

Korporatokracie, host: John Perkins

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 12
délka: 57:32

hlasovalo: 3, hodnocení: 4,7

Byl nedávný globální ekonomický kolaps způsobem korporatokracií, ekonomickým a politickým systémem kontrolovaným korporátními zájmy? John Perkins, autor knihy Hoodwinked, odhaluje to, co můžeme dělat. John je zakladatel a člen rady Dream Change a The Pachamama Alliane, neziskových organizací oddaných k vytvoření světa, který naše děti budou chtít zdědit. Přednášel na více jak 50 univerzitách po světě, a je autorem knih o domorodých kulturách a transformaci.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics