Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Kolidující geometrie

Kolidující geometrie

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 8, epizoda: 14
délka: 31:12

hlasovalo: 11, hodnocení: 4,7

David Wilcock vysvětluje multidimenzionální, tetrahedrální geometrii, která je v srdci meziplanetární změny klimatu. Když se podíváme na energetické jevy Saturnu a Jupitera, spatříme proti sobě rotující geometrie způsobující křížení a kolizi vírů. Intenzita těchto působení se zvyšuje, jak se heliosféra kolem naší sluneční soustavy silně nabíjí prostřednictvím kolize s galaktickým silovým polem.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics