Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Hrozba umělé inteligence

Hrozba umělé inteligence

Seriál Odhalený vesmír
série: 2, epizoda: 14
délka: 30:50

hlasovalo: 17, hodnocení: 5,0

Corey Goode v této epizodě otevřeně odhaluje největší hrozbu, které čelí veškerý inteligentní život v naší galaxii – jedná se o nepřátelskou formu umělé inteligence. V době před stvořením našeho slunce starověká civilizace dosáhla svého vrcholu a vypařila se, jakmile stvořila první formy umělé inteligence, která se rozšířila do kosmu a udržovala se tím, že infikovala jakoukoliv formu života, na kterou narazila.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics