Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Hlubší odhalení od Williama Tompkinse

Hlubší odhalení od Williama Tompkinse

Seriál Odhalený vesmír
série: 7, epizoda: 7
délka: 34:24

hlasovalo: 33, hodnocení: 5,0

William Tompkins se znovu vrací, aby nám nabídl hlubší pohledy do svých osobních zkušeností ve vytváření moderního tajného kosmického programu. Tompkins vysvětluje, že plné odhalení se podobá obnově vědomí, které po nás bude vyžadovat se odnaučit mnoho aspektů vědy a matematiky, které jsme přijali jako pevnou pravdu. Corey Goode vysvětluje, že mnoho těchto věcí se zveřejní, jak se malé kousky pravdy budou nadále zvyšovat. Navíc Tompkins ze své pozice uvnitř tajných expertních skupin měl jedinečnou příležitost vidět, co se skutečně dělo v Německu během druhé světové války, když Němci tajně vedli odlišnou válku než zbytek světa.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics