Vodnář   24.1.2018   Milena

Globalizace harmonie srdce a mozku

Globalizace harmonie srdce a mozku

Seriál Chybějící souvislosti
série: 1, epizoda: 14
délka: 32:44

hlasovalo: 17, hodnocení: 5,0

V této poslední epizodě první řady Chybějící souvislosti zjistíme, že máme skutečně důvod být optimističtí, že během svého života zažijeme mírumiluvnou planetu. Gregg Braden nám v průběhu epizod ukázal, že prožíváme vzácný střet cyklů změny. Naši předci tohle chápali a předali nám své klíče pro přežití takových časů. Také jsme se dozvěděli, že jsme produktem řízené mutace, která nás obdarovala úžasnými schopnostmi. S tímto vším dohromady zjišťujeme, že můžeme udělat změny v magnetickém poli svého srdce a mozku, což v důsledku ovlivňuje magnetické pole Země. V podstatě se můžete naučit, jak globalizovat svou harmonii srdce a mozku.

Upozornění uvádí: Gregg Braden
žánr: Přednáška
kategorie: Antropologie
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 3

Skvělý seriál.

Neděle 16.4.2017, 20:51:48, vložil/a: Emilly

Díky za něj a těším se na další epizody...

Výborné

Úterý 9.5.2017, 21:48:33, vložil/a: coquus

Jeden z nejpůsobivějších seriálů na těchto stránkách. Bude-li pokračování, sem s ním!smile

Bude pokračování?

Čtvrtek 11.5.2017, 16:36:18, vložil/a: vlckova-j

Skvělý seriál, budou další epizody?

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics