Střelec   18.12.2017   Miloslav

Falešné vlajky nacistické strany

Falešné vlajky nacistické strany

Seriál Falešné vlajky
série: 1, epizoda: 4
délka: 27:10

hlasovalo: 11, hodnocení: 4,7

Richard Dolan odhaluje, jak nacistická strana ve 30. letech manipulovala s německým lidem, aby souhlasil s těmi nejohavnějšími zločiny proti lidstvu. Prvně přišel požár Říšského sněmu roku 1933, díky kterému obhajovali útoky proti komunistům. Pak se v roce 1939 zmocnili rádiového vysílání, aby vytvořili falešnou záminku k invazi Polska. Na tomto jednání se nacističtí vůdci naučili, že lze lidi vždy přinutit k tomu, co jejich vůdci chtějí. Lidé jen potřebují věřit, že jsou napadeni, a proti tzv. útočníkovi budou požadovat odplatu.

Upozornění uvádí: Richard Dolan
žánr: Přednáška
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics