Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Emery Smith — Informátor

Emery Smith — Informátor

Seriál Odhalený vesmír
série: 9, epizoda: 2
délka: 38:35

hlasovalo: 47, hodnocení: 4,9

Emery Smith, informátor známý jako "Paul," předstupuje, aby odhalil svou práci v tajných biologických zařízeních hluboko v poušti Nového Mexika. Možná jste ho viděli ve filmu Sirius při pitvě atacamského humanoidního těla. V této úvodní epizodě vypráví o svém zasvěcení do tajných vojenských testovacích zařízení v Kirtlandově letecké základně, kde byl zaúkolován pitváním mimozemských tkání.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 6

WAU

Pátek 15.12.2017, 10:00:32, vložil/a: dastourak

DALŠÍ FRAJER smileSKVĚLÉ INFO DÍKY

informátor

Pátek 15.12.2017, 19:08:07, vložil/a: tula

Som šťastná, že som to čo som, čím viac sa dozvedám o tom všetkom, som znechutená (čo je slabé slovo), je to všetko tak neuveriteľné čo sa dialo a deje. A ešte k tomu ako sa hovorí, že "ako dole - tak aj hore". Neviem, je lepšie nevedieť? Neviem si predstaviť ľudí čo ani netušia..., až raz aj oni budú musieť vedieť o tomto všetkom..., tak to bude pre nich nie len šok.

Re: informátor

Pátek 15.12.2017, 21:42:23, vložil/a: Lucie_Novakova

Dle mého určitě lepší vědět. Jen mi dalo chvíli práci vyrovnat se s vědomím, že se mě snaží systém zabít. Ale dnes - je zima a jsem zdravá, cítím se silná. Dřív před pár lety jsem byla třeba 3x po sobě nachlazená, že už jsem si ani nedovedla vzpomenout jaké to je být zdravá. Takže poznat pravdu, vyrovnat se s pravdou, učinit praktická opatření. Ikdyž se občas cítím značně zmatená, tak celkově mám pocit, že se od léta můj život hodně zharmonizoval, čímž chci potvrdit, co v dřívějších epizodách popisoval Correy Good o vlivu narůstajících energií propouštěných těmi modrými sférami. Jsem zvědavá, co se tedy bude dít příští rok.

Respekt

Pátek 15.12.2017, 21:28:33, vložil/a: Lucie_Novakova

Přijde mi to děsivé, že kvůli informacím o pár kusech těl tvorů neurčitého druhu jsou ochotní pokusit se o vraždu. Asi mají veliký strach.
Přijde mi to dost nelidské prostředí, které popisoval.
Takže respekt před Paulem, že měl odvahu podat svědectví!

Velký RESPEKT

Sobota 16.12.2017, 07:52:54, vložil/a: velkyfunky

Velmi si vážím obrovské odvahy Emeryho Smitha, DĚKUJI.  Určitě to nebylo zbytečné, naopak.   Přeji mu, aby nabil pocitu bezpečí a klidu. Doufám, že se mu teď po veřejném odhalení už  nic nestane a že mu to zajistí bezpečí.  Tyhle svinstva musí vyjít na povrch a musí se to  ukončit.  Lukáš Tůma 

tyhle

Neděle 17.12.2017, 19:52:08, vložil/a: lospavolos

videa s informátorama mám nejradši

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics