Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Dotazy diváků: Změna klimatu a DNA

Dotazy diváků: Změna klimatu a DNA

Seriál Chybějící souvislosti
série: 1, epizoda: 18
délka: 30:48

hlasovalo: 15, hodnocení: 4,4

Gregg Braden odpovídá na mnoho otázek od diváků. V první epizodě otázek a odpovědí se zaměřuje na vaše obavy o změně klimatu a DNA, které definovalo a nově definuje to, co to znamená být člověkem. Od klimatického inženýrství po energetický skok ve slunci, není pochyb, že naše planeta prochází dramatickými změnami. Mezitím se naše fyzické bytí přizpůsobuje těmto změnám. Abychom se na ně nejlépe připravili, musíme se naučit, jak zharmonizovat srdce a mozek, abychom v tomto novém světě mohli prospívat.

Upozornění uvádí: Gregg Braden
žánr: Rozhovor
kategorie: Antropologie
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics