Vodnář   22.1.2018   Slavomír

Dotazy diváků, 11. část: Příprava na vzestup

Dotazy diváků, 11. část: Příprava na vzestup

Seriál Odhalený vesmír
série: 8, epizoda: 8
délka: 27:37

hlasovalo: 38, hodnocení: 5,0

David a Corey si připravili další otázky a jejich odpovědi vás možná překvapí. Zkoumají detaily nadcházejícího vzestupu, jak k němu dojde, jak bude poté Země vypadat a co se stane těm, kteří nevzestoupí. Zajímá vás, zda byl David kontaktován? Zjistíte proč nebo proč ne. Mimozemšťané se pokoušejí navázat kontakt s více lidmi. Jak se můžete na kontakt připravit? To vše a daleko více zjistíte v tomto rozhovoru s Davidem Wilcockem.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics