Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Detekce a neutralizace nebezpečných míst na Zemi

Detekce a neutralizace nebezpečných míst na Zemi

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 4, epizoda: 28
délka: 29:22

hlasovalo: 3, hodnocení: 5,0

Kvůli silnému křížení geomagnetických linií lze geopatogenní zóny nalézt téměř kdekoliv, i když je obtížné je detekovat. Naštěstí práce několika vědců nám ukázala, jak můžeme objevovat tato nebezpečná místa, a také jak se jim vyhýbat a neutralizovat jejich účinky. David Wilcock mluví o podrobnostech vládně sponzorovaných výzkumech na zjištění lokace geopatogenních zón a zdokumentování jejich účinků na lidi.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 1

Somavedic

Pátek 13.5.2016, 14:09:34, vložil/a: samanek

Nedávno, asi tak před 14 dny jsem si koupil domů a také do práce "přístroj" Somavedic, konkrétně typ Medic, který škodlivá záření z těchto  a ještě i jiných zón neutralizuje. Jeho účinky i vizuelně pozorovala Teal Swan. Možná, kdyby měl David Wilcock zájem, tak by mu výrobce (je to Čech) přes Jardu Chvátala mohl jeden přístroj poslat k otestování. Každý si může výrobce Somavedicu vygooglit, nechtěl bych, aby to vypadalo, že mu tu dělám nějakou reklamu. Moje zkušenosti s přístroji jsou pozitivní, ale mám je ještě příliš krátkou dobu abych to mohl nějak relativně objektivně vyhodnotit. Navíc jsou pro mne jen jedním z nástrojů, doplňků k dosahování duševní, duchovní a fyzické zdatnosti.

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics