Vodnář   24.1.2018   Milena

Conclusiones Finales - Finální závěry

Conclusiones Finales - Finální závěry

Seriál Hledání ztracených bohů
série: 1, epizoda: 5
délka: 47:21

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,9

Po přezkoumání těl a analýze rentgenových a CT snímků, experti dělají finální závěry. S novými objevy v Indii, Číně, Turecku a Peru možná potvrdíme, že je civilizace starší jak 10 000 let. Existuje mezi tím vším nějaké propojení?

Upozornění uvádí: mluvený komentář
žánr: Dokument
kategorie: Archeologie
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

Že by odhalení?

Středa 6.9.2017, 12:16:30, vložil/a: Katuska

Dobrý den, zdá se mi to nebo by se mohlo jednat o počátek odhalení mimozemské přítomnosti na Zemi? Jestli se nemýlím, Corey se v jednom z dílů zmiňuje o této události s tím, že nemá přijít shora (myšleno od vládních činitelů), ale zdrojem by měli být běžní občané, což v tomto případě sedí. Zatím jsem si ale nevšimla žádné větší medializace, takže bez souhlasu hlavounů se to asi neobejde. Myslím, že na okamžik, kdy někdo vlivný podá veřejné prohlášení o existenci mimozemských ras, čeká nemálo lidí jako já. <br />
Jinak u vyšetřování těl mě trochu překvapilo, že se nikdo nezaobíral zuby té největší mumie  (160 cm), přitom na rentgenu jsou zřetelně vidět. Nejsem expert, ale pokud vím, zuby nám můžou prozradit hodně o jejich majiteli. No, snad se dočkám u dalších dílů. :) Hezký den všem. 

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics