Vodnář   24.1.2018   Milena

Bosenské pyramidy, host: Semir Osmanagich

Bosenské pyramidy, host: Semir Osmanagich

Seriál Otevřená mysl
série: 1, epizoda: 13
délka: 59:04

hlasovalo: 7, hodnocení: 4,9

Kdo postavil bosenské nově objevené pyramidy? Jak byly podzemní tunely pod pyramidami před 5000 lety zaplněny? Výzkumník Semir Osmanagich sdílí své fascinující objevy ze svého význačného archeologického místa. Semir Sam Osmanagich, narozen v Bosně a žijící v Houstonu v Texasu, je autorem, výzkumníkem a podnikatelem, který objevil dávný pyramidové komplex ve Visoko (Bosně a Hercegovině). Sbírka pěti kolosálních kamenných staveb ve tvaru pyramidy zahrnuje rozsáhlou prehistorickou podzemní tunelovou síť. Založil neziskovou a nevládní nadaci k provádění vykopávek a geoarcheologické práce.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Starověká moudrost
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

a máme to za humny...

Pátek 30.6.2017, 13:36:10, vložil/a: petris

Přesto bylo fajn se tam takto televizně po dvou letech vrátit. Díky.

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics