Střelec   18.12.2017   Miloslav

Astrální cestování s Jasonem Quittem

Astrální cestování s Jasonem Quittem

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 14
délka: 30:27

hlasovalo: 16, hodnocení: 4,9

Jason Quitt vysvětluje, že jeden velký neprojevený potenciál lidského vědomí je osvobodit se od fyzických omezení těla a cestovat astrálně do jiných lokací, časů a dimenzí. Jeho první zkušenosti začaly v mladém věku, když ho stínová bytost tahala ze snů a promítala jeho vědomí do různých lokací a časových linií. Jakmile překonal svůj první strach a následující trauma, naučil se, jak sám překračovat do astrálu a získávat zakázané znalosti o alternativních časových liniích a tajných machinacích multidimenzionálních bytostí.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics