Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Vzorec zdraví

‹ zpět

Epizoda 1: Léčení z duše s Davidem Scrimgeourem

Akupunkturista David Scrimgeour, který léčí únavu ledvinek, hormonální nerovnováhu a chronické nemoci, předává pohled čínské medicíny.

více
délka: 56:48

Epizoda 2: Rizika moderního zubařství s Alison Adamsovou

Ovlivňuje rtuť v amalgámových plombách negativně naše zdraví?

více
délka: 59:57

Epizoda 3: Pseudo psychiatrie s Jonem Rappaportem

Kde jsou vědecké důkazy, že chemická nerovnováha nebo genetické odchylky způsobují duševní nemoci? Investigativní reportér Jon Rappoport v tomto rozhovoru s Reginou Meredith tyto důkazy prozkoumává.

více
délka: 56:45

Epizoda 4: Cesta domů: Co vaše tělo chce, abyste věděli

Mohlo by něco tak jednoduchého jako světlo stimulovat léčivé reakce v těle? Ano, říká Dr. Gerald Cohen, který vysvětluje, jak funguje nová nitronosní terapie světlem.

více
délka: 1:00:33

Epizoda 5: Restart vašeho mozku s Robem Williamsem

Naučte se, jak pracovat chytřeji, ne tvrději.

více
délka: 58:44

Epizoda 6: O hormonech s Laurou Thompsonovou

Závisí optimální zdraví na hladinách hormonů?

více
délka: 54:50

Epizoda 7: Zpomalení biologických hodin s Danem Dunphyem

Existuje fontána mládí? Odborník na imunitní systém Daniel Dunphy mluví o alternativních a holistických řešeních pro chronické choroby spojené se stárnutím.

více
délka: 1:00:28

Epizoda 8: Nejste svůj mozek s Jeffem Fanninem

Je možné se naučit řídit svou mysl? Ano, říká odborník na výkonnost mozku Jeff Fanin, který v tomto rozhovoru mluví o nejnovějších pokrocích v neurologické zpětné vazbě, mozkovém mapování a metodě PSYCH-K.

více
délka: 59:10

Epizoda 9: Epidemie prediabetes s Johnem Douillardem

Způsobuje váš zdravý jídelníček potichu prediabetes? Ano, říká Dr. John Douillard, který v tomto rozhovoru mluví o tom, jak zvrátit tento nebezpečný zdravotní stav.

více
délka: 57:27

Epizoda 10: Jídlo pro náladu s Trudy Scott

Může nedostatek živin způsobovat úzkosti? Zjistěte, jak to, co jíte, může ovlivňovat vaši náladu, a jak jednoduché změny v jídelníčku mohou pomoct vyvážit chemické pochody ve vašem mozku.

více
délka: 53:07

Epizoda 11: Dobré vibrace s Ianem Gainorem

Rovná se 10 minut cvičení na tomto novém přístroji hodině v cvičení posilovně? To zjistíte s odborníkem Dr. Ianem Gainorem.

více
délka: 54:32

Epizoda 12: O důležitosti zdravého střeva s Edwardem Groupem

Kde se skrývá klíč ke zdraví? Zjistěte, proč rovnováha střevních bakterií je zásadní v prevenci téměř každé nemoci.

více
délka: 57:35

Epizoda 13: Detox: Vyčistěte si svůj život s Edwardem Groupem

Myslíte si, že se vyhýbáte toxinům? Zjistěte s Edwardem Groupem, kde se skrývají v našem jídle, vzduchu, vodě a domech.

více
délka: 59:56

Epizoda 14: Holografická diagnóza krve s Harvey Bigelsenem

Může se pomocí kapky krve přesně zjistit, co trápí celé fyzické tělo? Harvey Bigelsen v tomto rozhovoru vysvětluje své teorie.

více
délka: 57:16

Epizoda 15: Světelné léčení s Geraldem Cohenem

Můžete pomoci tělu, aby se samo uzdravilo? Homeopat Gerald Cohen vysvětluje, jak za použití vyspělé diagnostiky a přírodních metod léčení lze zmírnit chronické zdravotní problémy.

více
délka: 53:25

Epizoda 16: Léčba hormonů s Dr. Sara Gottfriedovou

Co kdybyste mohli zjistit, jaký z vašich hormonů a neuropřenašečů potřebuje tenkovrstvou chromatografii? Dr. Sara Gottfriedová vysvětluje výhody bioidentických hormonů.

více
délka: 1:01:47

Epizoda 17: Potlačení lékařského génia se Stevenem Rossem

Proč farmaceutické léčebné postupy potlačily efektivní přírodní terapie? Steven Ross mluví o průkopnících, kteří byli přehlíženi. Je čas na návrat?

více
délka: 1:00:35

Epizoda 18: Všezahrnující rakovinová terapie s Jamesem Forsythem

Je možné se vyléčit z rakoviny? Integrativní onkolog Dr. James Forsythe vysvětluje, jak používá tradiční a alternativní terapie v boji proti chorobám.

více
délka: 1:00:39

Epizoda 19: Tohle je váš mozek při meditaci s Joe Dispenzou

Může jednoduchá meditace pomoct vytvořit nové spoje ve vašem mozku? Ano, říká Joe Dispenza v tomto fascinujícím rozhovoru.

více
délka: 1:04:40

Epizoda 20: Zázračný minerální roztok s Dennisem Richardem

Může jednoduchý minerální roztok posílit imunitní systém k vyléčení malárie, cukrovky a dokonce rakoviny? Dennis Richard, který říká, že se díky tomuto zázračnému produktu uzdravil, v tomto rozhovoru sdílí svůj příběh.

více
délka: 59:21

Epizoda 21: Aromaterapie s Barry Keepem

Naučte se základy dávného lékařského umění aromaterapie. Medicínský aromaterapeut Barry Kapp sdílí své podrobné znalosti o léčivé síle esenciálních olejů.

více
délka: 1:00:37

Epizoda 22: Ájurvéda s Dr. Nita Desaiovou

Ájurvéda se v Indii používá tisíce let k dosažení zdravého a vitálního stavu rovnováhy těla. Ájurvédská a medicínská doktorka Nita Desaiová mluví o jedinečných principech jógové dávné sesterské vědy.

více
délka: 32

Epizoda 23: Děti, jídlo a chemikálie s Robyn O'Brienovou

Co se skrývá v jídle našich dětí? Robyn O'Brienová popisuje nebezpečí chemikálií v jídle našich dětí, a co můžeme udělat, abychom své rodiny ochránili před přísadami v naší zásobě jídla.

více
délka: 1:00:33

Epizoda 24: Upřímný sex s Ellen Eatoughovou

Terapeutka Ellen Eatoughová pomáhá lidem se hluboce napojit na svůj duchovní zdroj skrze sexualitu. Eatough nám popisuje kroky pro probuzení našich skutečných sexuálních identit, a poskytuje tipy na uvolnění emočních traumat.

více
délka: 59:49

Epizoda 25: Intimní frekvence s Ellen Eatoughovou

Sexuální terapeutka Ellen Eatoughová je na misi pomoct uzdravit rozsáhlé kulturní zranění, které typicky rozděluje naši sexualitu a duchovní životy.

více
délka: 59:31

Epizoda 26: Léčivé sny s Robertem Mossem

Můžeme si zhmotnit léčení, vedení a dokonce osvícení skrze sny? Učitel snů Robert Moss sdílí svůj revoluční přístup ke snění.

více
délka: 59:57

Epizoda 27: Skrytá nebezpečí fluoridu s Mikem Adamsem

Oficiální vysvětlení pro fluorid a očkování předkládají logické argumenty pro obojí, ale skutečnost vás může šokovat. V tomto rozhovoru Mike Adams sdílí pravdu za fluoridem a vakcínami a jejich toxické vlivy na naše těla.

více
délka: 57:03

Epizoda 28: Super potraviny: Aloe vera a mořské řasy s Mikem Adamsem

Zvýšená koncentrace, účinnější imunitní funkce, obnova kůže – mnoho dnešních doplňků tvrdí velké účinky, ale skutečnost je jiná. Dnes jsou ale na trhu skryté super potraviny. Mike Adams mluví o úžasných výhodách dvou super potravin – aloe vera a mořských řas.

více
délka: 1:00:03

Epizoda 29: Genialita autismu se Suzy Millerovou

Autismus byl označen za vývojovou poruchu, ale badatelka Suzy Millerová říká přesný opak. Uspořádání energie je klíčové k pochopení spletitostí a záludností autistického stavu.

více
délka: 1:00:04

Epizoda 30: Věda záměru s Williamem A. Tillerem

Není to vědecká fikce, je to věda: lidské vědomí dokáže měnit prostor. Dr. William A. Tiller svou průlomovou prací prokázal existenci a sílu lidské psychoenergetické schopnosti.

více
délka: 58:38

Epizoda 31: Geneticky modifikovaní lidé s Anthony Gucciardim

Všichni jsme slyšeli o geneticky modifikovaných potravinách, ale co třeba geneticky modifikovaní lidé? Koncepty jako supervoják a RFID-kontrolované lidské drony se stávají realitou. Anthony Gucciardi odhaluje budoucnost GMO a co pro lidstvo znamená.

více
délka: 1:01:25

Epizoda 32: Za hranicí GMO potravin s Anthony Gucciardim

Je stále těžší najít potraviny bez jedů a GMO. Ještě složitější je uchránit se před nechtěnými účinky těchto chemikálií.

více
délka: 1:02:44

Epizoda 33: Kvantový dotek s Richardem Gordonem

Nejvyšší frekvencí ve vesmíru je láska a zároveň se jedná o mocný léčivý nástroj. Průkopník Richard Gordon se opírá o manipulaci kosmické životní energie proudící skrze vše živé.

více
délka: 58:13

Epizoda 34: Tajemství placebo efektu s Joem Dispenzou

Placebo má pro mnoho lidí hluboké léčivé účinky. Potřebujeme však tuto metodu, když je léčivá síla uvnitř nás? Dr. Joe Dispenza se pouští do hlubin mysli, aby odhalil spojení mezi přesvědčením, vnímáním, energetickými poli a tajemstvím placeba.

více
délka: 1:00:34

Epizoda 35: Léčivé drahokamy s Jamesem Tyberonnem

Drahokamy jsou rozhodně krásné, ale u vzhledu jejich úžasnost nekončí. Geolog James Tyberonn diskutuje o spletité sféře mocných kamenů, drahokamů a nerostů naší planety. Odhaluje důležité kameny pro léčení a vedení.

více
délka: 1:00:20

Epizoda 36: Naše nelineární bytí s Joem Dispenzou

Když z těla vystoupíme za fyzický svět, abychom kontaktovali naše vyšší já, můžeme manifestovat neskutečné léčení a tvořivost. Dr. Joe Dispenza vysvětluje, že šišinka hraje klíčovou roli ve vyvolání kundalini a propojuje nás s našimi nelineárními částmi bytí.

více
délka: 59:11

Epizoda 37: Biofotonová terapie s Johanem Boswinkelem

Vědecké studie ukázaly, že naše těla vyzařují slabé světlo regulující naše biochemické procesy. Johan Boswinkel vysvětluje teorii biontologie a jak může být toto slabé světlo využito k odhalení nemocí a podpoře zdravého těla.

více
délka: 57:46

Epizoda 38: Ztracené přechodové rituály s Andrea Villou

Andrea Villa vysvětluje, jak sjednocení kluků chlapců s přírodou skrze ztracené přechodové rituály iniciuje jejich duchovní dospívající proces a napomáhá tomu, aby byli v životě úspěšní.

více
délka: 56:35

Epizoda 39: Co vám doktoři neříkají s Lynne McTaggartovou, 1. část

Autorka a obhájkyně zdraví, Lynne McTaggartová, probírá alternativní léčiva neposkvrněná velkými farmaceutickými financemi.

více
délka: 1:01:11

Epizoda 40: Co vám doktoři neříkají s Lynne McTaggartovou, 2. část

V druhé polovině rozhovoru s novinářkou a obhájkyní zdraví Lynne McTaggartovou se pustíme do některých větších problémů okolo dnešní mainstreamové lékařské komunity. McTaggartová má ke zdraví ucelený přístup, věnuje se tématům, jako je rakovina prsu, kontroverzní rozhodnutí Angeliny Jolie, význam genetických ukazatelů a skryté pravdy za vakcínami.

více
délka: 59:09

Epizoda 41: Life Vessel s Barry McNewem

Co kdyby pro naše tělo existoval způsob, jak by se ve spánku srovnalo dle své vnitřní inteligence a jako výsledkem bychom se každé ráno probouzeli s pocitem posílení a obnovení?

více
délka: 1:00:22

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics