Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Odhalený vesmír

‹ zpět

Epizoda 1: Zpráva pro lidstvo

Poprvé se objevil informátor, který promluvil o 70leté skryté lidské historii ve vesmíru. Corey Goode v této úvodní epizodě hovoří o lidské historii a o rozsahu lidské přítomnosti ve vesmíru.

více
délka: 32:23

Epizoda 2: První kontakt

Mimořádné změny pro planetu a lidi jsou již v plném proudu a bytosti z aliance vyspělých civilizací nám jako průvodci pomáhají v naší kolektivní transformaci. Corey Goode hovoří o tom, kdy byl určen zástupcem Aliance Sfér, a zmiňuje svůj první kontakt s bytostmi Blue Avians, které mu vysvětlily měnící se podmínky života na Zemi.

více
délka: 41:52

Epizoda 3: Měsíční operační velitelství

Podle našeho informátora již mnoho lidí žije a pracuje na základnách pod měsíčním povrchem. Jedná se však pouze o jednu nedílnou část pěti aktivních tajných kosmických programů. Corey Goode hovoří o pěti tajných kosmických programech a o roli, kterou náš Měsíc hraje v meziplanetární diplomacii.

více
délka: 30:30

Epizoda 4: Život na výzkumném plavidle

Musí být ohromující účastnit se letu na velké kosmické lodi, která je schopná létat vesmírem. Alespoň takto zobrazuje tyto lety sci-fi tvorba. Corey Goodey hovoří o svém denním životě a povinnostech, které byly součástí jeho 20letého závazku v tajném kosmickém programu.

více
délka: 29:36

Epizoda 5: Jsme jednota

Navzdory idealizované existenci slíbené vyspělou technologií, by byl život ve vyspělé civilizaci povrchní bez vyspělého vědomí. Corey Goode v této epizodě tlumočí zprávu bytostí Blue Avians, která se týká duchovních pokroků, které jsou před námi, a jak jich můžeme dosáhnout.

více
délka: 36:41

Epizoda 6: Spící obři

Corey Goode odhaluje záhady technologie Rasy starověkých stavitelů, neboli spících obrů, a toho, co jejich probuzení pro lidstvo znamená. O miliardy let později, mladší rasa obřích zrzavých bytostí tuto starověkou technologii použila ke spánku ve stázi a čeká na svůj stanovený den probuzení.

více
délka: 29:21

Epizoda 7: Inspekční cesta na marťanské kolonie

Přerušujeme proud odhalení s touto speciální epizodou, abychom vám předali čerstvé informace. Corey Goode hovoří o svých hrozivých setkáních s nedávnou inspekcí tajného průmyslového zařízení na Marsu, které bylo obviněno z toho, že na svém pracovišti udržuje otrocké podmínky.

více
délka: 56:21

Epizoda 8: Globální galaktické společenství národů

Corey Goode odhaluje rozsah globální konspirace týkající se utajení kosmických programů skrze nadnárodní skupinu známou jako Globální galaktické společenství národů. Tato organizace byla potřebná k usmíření pozemských národů a utajení rozrůstajících se kosmických programů.

více
délka: 34:52

Epizoda 9: Elektrické slunce

To, co nám konvenční věda říká o Slunci, není tak úplně pravda. Corey Goode se v tajném kosmickém programu dozvěděl, že Slunce je možné použít jako portál pro mezihvězdné cestování a jako prostředek pro rozvoj lidského vědomí.

více
délka: 35:46

Epizoda 10: Aktivace šišinky mozkové

Corey Goode popisuje svůj výcvik, který byl nezbytný pro aktivaci jeho šišinky a rozšíření světelného těla. Toto se také musíme naučit, abychom se úspěšně přesunili do vyššího stavu bytí.

více
délka: 35:05

Epizoda 11: Potenciál lidského vědomí

Corey Goode vysvětluje, že největší výhody z tajného kosmického programu nemusejí znamenat zisk vyspělejších technologií, ale blížící se obrovský posun v lidském vědomí. Je ale na nás, zda se vyvineme do vyššího stavu bytí, nebo zda se podřídíme silám, které usilují o naše zotročení.

více
délka: 35:19

Epizoda 12: Portály: Kosmické sítě

Corey Goode hovoří o nejúčinnější formě mezihvězdného cestování – portálech. Napříč rozsáhlým kosmem se nachází propletený systém elektromagnetických filamentů, které propojují vzdálené hvězdné systémy a galaxie.

více
délka: 32:35

Epizoda 13: Portály: Řízení času

Čas, jak jej známe, je pouhá iluze. Corey Goode popisuje souvislost mezi časem a vědomím. Jedná se o vědomosti, které jsou zásadní pro pochopení mezihvězdného cestování.

více
délka: 26:45

Epizoda 14: Portály: Paralelní Země

Corey Goode hovoří o jedinečném portálu nacházejícím se v Xeroxové místnosti, který je schopen člověka transportovat na paralelní Zemi, která se od té naší zásadně liší. Zdá se, že někdo vymyslel portál do těchto paralelních realit.

více
délka: 24:57

‹ zpět

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics