Váhy   19.10.2017   MichaelaHLEDÁNÍ ZTRACENÝCH BOHŮ: DOS NUEVOS CUERPOS - DVĚ NOVÁ TĚLA

13.08.17   Redakce
Redakce

Paralelně se sérií "Nazca - nové objevy" se vnoříme hlouběji a detailněji do problému výše uvedeného nálezu mumifikovaných těl neznámých pozoruhodných bytostí. Mnozí z odborníků jsou přesvědčeni o tom, že se jedná o nejbizarnější antropologický objev v moderních dějinách lidstva. Záhada mumií z Nazcy se prohlubuje s objevením dvou dalších těl. Jedno z nich se podobá těm větším. Navíc se detailně podíváme na další menší tělo, které může patřit k jinému druhu.


Vážení přátelé a příznivci internetového magazínu Matrix-2001.cz a stremového portálu dokumentárních snímků z produkce "TV GAIA". Je tu opět neděle a tak můžeme sledovat pokračování fascinujícího výzkumu, který je spojen s nálezem tělesných ostatků tříprsté mumie, a to v přejaté španělské minisérii "EN BUSCA DE LOS DIOSES PERDIDOS" - "HLEDÁNÍ ZTRACENÝCH BOHŮ".

Paralelně se sérií "Nazca - nové objevy" se vnoříme hlouběji a detailněji do problému výše uvedeného nálezu mumifikovaných těl neznámých pozoruhodných bytostí. Mnozí z odborníků jsou přesvědčeni o tom, že se jedná o nejbizarnější antropologický objev v moderních dějinách lidstva.

Záhada mumií z Nazcy se prohlubuje s objevením dvou dalších těl. Jedno z nich se podobá těm větším. Navíc se detailně podíváme na další menší tělo, které může patřit k jinému druhu.

Pojďme se společně podívat na čtvrtou epizodu nové série speciální reportáže, která se jmenuje "Dos Nuevos Cuerpos - Dvě nová těla“  v rámci dokumentárního seriálu „Hledání ztracených  bohů“. Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA". 

Další epizoda vyjde dne 20. 8. 2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 1607x (dnes: 5x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics