Váhy   24.9.2017   JaromírVZOREC ZDRAVÍ: "ZÁZRAČNÝ MINERÁLNÍ ROZTOK S DENNISEM RICHARDEM"

11.01.17   Redakce
Redakce

Může jednoduchý minerální roztok posílit imunitní systém k vyléčení malárie, cukrovky a dokonce rakoviny? Dennis Richard, který říká, že se díky tomuto zázračnému produktu uzdravil, v tomto rozhovoru sdílí svůj příběh. Dennis Richard je klasický americký podnikatel. Poprvé ve svém životě cítí, že našel svůj účel – tím účelem je sdílet to, co se naučil ze svého vlastního uzdravení. Poté, co potkal Jima Humbla, objevil výhody MMS na sobě a ostatních. Po zjištění Jimových humanitárních cílů cítil nutkání mu začít pomáhat, aby tyto úžasné informace a produkt rozšířil do světa.


Tak, jak již bylo předem avizováno, připravili jsme pro naše čtenáře a diváky zcela nový seriál, který se jmenuje "Vzorec zdraví a se kterým se budete vídávat každou středu v týdnu. Jak již sám název napovídá, budeme v tomto případě zkoumat záhady lidského těla a praktickým způsobem, se budeme seznamovat s úžasnými alternativními metodami hojení Ducha, Duše i Těla.

Našimi partnery budou nejen alternativní výzkumníci, ale i samotní lékaři, kteří svou filozofií, přístupem k pacientům a i k samotné lékařské vědě přistupují z pozice zcela nového paradigmatu. Každá bezmála hodinová epizoda bude věnována jiné problematice a vězte, že půjde o úžasné informace.

Může jednoduchý minerální roztok posílit imunitní systém k vyléčení malárie, cukrovky a dokonce rakoviny? Dennis Richard, který říká, že se díky tomuto zázračnému produktu uzdravil, v tomto rozhovoru sdílí svůj příběh.

Dennis Richard je klasický americký podnikatel. Poprvé ve svém životě cítí, že našel svůj účel – tím účelem je sdílet to, co se naučil ze svého vlastního uzdravení. Poté, co potkal Jima Humbla, objevil výhody MMS na sobě a ostatních. Po zjištění Jimových humanitárních cílů cítil nutkání mu začít pomáhat, aby tyto úžasné informace a produkt rozšířil do světa.

Pojďme se společně podívat na dvacátou  epizodu  I. série s názvem "Zázračný minerální roztok s Dennisem Richardem", která je součástí seriálu "Vzorec zdraví". Hledejte v novinkách nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA - VIDEA".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 dosud nehodnocen zobrazeno: 1468x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Září
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics