Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

HOVORY S DUŠÍ A JAMES VAN PRAAGH: SLUNEČNÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

08.01.17   Redakce
Redakce

Před narozením si své životy důkladně plánujeme, abychom se naučily určité lekce. Dokonce si stanovujeme přesnou chvíli svého porodu, abychom měly tu výhodu ideálních vlivů planet. Abychom objevili lekce pro svůj život, stačí nám se podívat na své sluneční znamení. James Van Praagh mluví o jednotlivých rysech a důležitých lekcích pro každé sluneční znamení, než se napojí na duchovní bytosti před živým publikem. Babička a dědeček navážou kontakt s matkou a dcerou, Marií a Jean, a vzpomínají na společné vzpomínky. Tulipány jsou znamením, že jsou poblíž a dohlíží na ně. Mladší muž předává vzkaz své matce skrze její sestřenici. Ví, že se cítí provinile kvůli jeho smrti a chce jí říct, že je nyní na tom dobře.


Vážení přátelé a příznivci tohoto internetového portálu, dovolte nám, abychom vás seznámili s dalším novým dokumentárním produktem, který se svým zaměřením specializuje na mystická a spirituální témata.

Jednotlivými epizodami vás bude provázet James van Praagh, který disponuje velmi zajímavými schopnostmi prostřednictvím kterých je schopen vnímat, to co obyčejný člověk nikoliv.Vše, co si myslíme a říkáme, má efekt na všechny ostatní v našich životech.

Před narozením si své životy důkladně plánujeme, abychom se naučily určité lekce. Dokonce si stanovujeme přesnou chvíli svého porodu, abychom měly tu výhodu ideálních vlivů planet. Abychom objevili lekce pro svůj život, stačí nám se podívat na své sluneční znamení.

James Van Praagh mluví o jednotlivých rysech a důležitých lekcích pro každé sluneční znamení, než se napojí na duchovní bytosti před živým publikem. Babička a dědeček navážou kontakt s matkou a dcerou, Marií a Jean, a vzpomínají na společné vzpomínky.

Tulipány jsou znamením, že jsou poblíž a dohlíží na ně. Mladší muž předává vzkaz své matce skrze její sestřenici. Ví, že se cítí provinile kvůli jeho smrti a chce jí říct, že je nyní na tom dobře.

Takže pojďme se společně podívat na patnáctou epizodu I. série,  jež se jmenuje "Sluneční znamení zvěrokruhu" a která je součástí seriálu "Hovory s Duší".  Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v rámci sekce "GAIA TV".

Další epizoda tohoto seriálu by měla vyjít v neděli 15. 1.  2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1704x (dnes: 1x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics