Váhy   23.10.2017   Teodor"SKRYTÝ PŮVOD" S MICHAELEM TELLINGEREM - SOUSTAVA OBVODŮ KAMENNÝCH KRUHŮ

21.03.16   Redakce
Redakce

Michael Tellinger v tomto dílu mluví o tajemství jihoafrických kamenných kruhů, aby odhalil tajný zdroj energie, který ovlivňuje celé lidstvo. Po rozlehlých savanách Jižní Afriky najdeme bezpočet shluků kamenných kruhů, které jsou všechny propojené kamennými kanály. Pokud každý kruh ve skutečnosti představuje zdroj energie, tak se může jednat o obrovské zařízení generující energii, které je schopné pohánět celosvětovou energetickou síť.


Naše představy o fungování energetických systémů starověku, se v poslední době pod tíhou zcela nových objevů počínají velmi zásadním způsobem měnit.

Bohužel náš technokratický pohled  způsobující předsudky v pohledu na starověkou technologii, která je svou podstatou a designem velmi vzdálená té naší, se stává stále zvětšující překážkou v přijetí toho, že mnohé v naší prehistorii bylo zcela jinak, než jak si sami myslíme.

Kvalitativní posun ve světonázoru naší lidské civilizace, je však nezadržitelný a je pouze otázkou času, kdy padnou i ty poslední bariéry.V dnešní době už kamenné kruhy nepotřebujeme, jelikož starověké chrámy nahradily divadla a kostely..

Michael Tellinger v tomto dílu mluví o tajemství jihoafrických kamenných kruhů, aby odhalil tajný zdroj energie, který ovlivňuje celé lidstvo. Po rozlehlých savanách Jižní Afriky najdeme bezpočet shluků kamenných kruhů, které jsou všechny propojené kamennými kanály.

Pokud každý kruh ve skutečnosti představuje zdroj energie, tak se může jednat o obrovské zařízení generující energii, které je schopné pohánět celosvětovou energetickou síť.

Týden uběhl velmi rychle a máme tu jedenáctou epizodu I. série, jež se jmenuje "Soustava obvodů kamenných kruhů", který je součástí pořadu "Skrytý původ". Hledejte v novinkách, v tomto seriálu, anebo na adrese:   http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/soustava-obvodu-kamennych-kruhu-308/

Další epizodu může divák očekávat v úterý 29. března 2016.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 1700x (dnes: 3x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics