Vodnář   22.1.2018   Slavomír

29.4.-1.5. 2016: VELETOV U KOLINA - " REDIRE MODO III." ((CESTA NÁVRATU) - Pokračování Iniciační praxe

16.04.16   Redakce
Redakce

Vážení přátelé, vzhledem k velmi pozitivnímu ohlasu z řad studentů, kteří se na jaře a pak i v létě loňského roku zúčastnili semináře "REDIRE MODO - CESTA NÁVRATU I. a II.", přičemž každý seminář obsahoval celkem 10 - 15 velmi zajímavých a v každodenním životě dobře použitelných jednoduchých technik, jež jsou součástí starobylého "Učení Ulema", jsme velmi rádi, že vám nyní můžeme nabídnout již třetí pokračování tohoto vysoce praktického kurzu. V této třetí části se vám dostane do rukou dalších 10 zcela nových metod, které svým obsahem a možnosti využití navazují na první a druhý stupeň.

Tento rozšířený seminář je určen jak pro absolventy základního semináře, tak i pro zcela nové studenty, kteří si budou moci za velmi výhodných podmínek dostudovat zpětně techniky ze základního semináře.


Dostává se vám do rukou zcela ojedinělá nabídka ke studiu dalších deseti unikátních technik rozvíjejících doposud netušené mentální a psychické schopnosti lidské bytosti. Česká republika je prvním místem v Evropě, kde je možné stabilně a systematickým způsobem tyto inciciační metody studovat a aplikovat. Autorem těchto technik jsou tzv. "duchovně probuzené" skupiny Anunnaki bytostí, které se také ve starobylých pramenech nazývají ELOHIM. Jejich potenciál je velmi dobře znám účastníkům pravidelných konferencí, které předkládají aktuální informace a aktivitách těchto bytostí spojených s plánovanou návštěvou naší planety v blízké budoucnosti.

Anunnaki Elohim bytosti jsou humanoidního charakteru stejně jako člověk a stejně jako lidská bytost patří mezi tzv. "andělské formy inteligence", které před mnoha miliardami let přišly do této galaxie ze sousední galaxie v Andromédě. Legenda o "padlích andělích" je legenda o andělských bytostech z Andromedy, které se vydaly za svým posláním (posel - angelos - anděl) do této galaxie a zde zabloudily v nízkých vibracích a ztratily cestu k návratu domů.

Bytosti Elohim nalezly způsob jak aktivovat unikátní formu duchovního vědomí a spící andělské síly v lidském těle a vědomí. Své pozorzuhodné poznatky a zkušenosti včlenili do starobylého posvátného Učení, které se nazývá "ULEMA". Soubor praktických dovedností, který je prostřednictvím tohoto semináře předkládán zájemcům, byl strážci tohoto Učení (národ Ulema žijící na Arabském poloostrově) před nějakou dobou uvolněn.

I tato třetí skupina 10-ti jedinečných technik, je aktuálně předávány lidstvu jako nezištný dar v přípravě na příchod Anunnaki Elohim. Lektor kurzu byl do těchto technik před několika lety v Německu zaškolen "kříženci Anunnaki Elohim" (současní přímí potomci první pravěké linie genetického spojení člověka a Anunnaki Elohim). V České republice vzniklo jedno z prvních center na světě, kde lze tyto techniky studovat praktických způsobem.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE TENTO SEMINÁŘ PROBĚHNE V TZV. ZRYCHLENÉM MODELU BĚHEM TŘÍ DNŮ (V KLASICKÉ PODOBĚ TRVÁ TENTO SEMINÁŘ ŠEST DNŮ), JE PRO ZÁJEMCE NABÍZEN SE SLEVOU 1000 Kč !!

 

OBSAH SEMINÁŘE

1) Úvodní seznámení se s podstatou a hodnotou iniciačního kurzu "REDIRE MODO III.".

2) Vysvětlení a prezentace kompletního příběhu o síle "ANIMUS" (původ, struktura a její role v prostředí současných událostí uvnitř naší galaxie)

3) RM technika č.1: "ARAWI - BINDU - ABRI" - zasvěcení do metodiky čerpání protorové energie v návaznosti na energetickou podstatu "demiurga svého vlastního bydliště"

4) RM technika č.2.: "ZAMIDA´ - OTANI" - zasvěcení do techniky práce s páteřním energetickým kanálem (ida, šušumna a pingala) v kontextu s aktuálními energetickými změnami na naší planetě a uvnitř naší sluneční soustavy

5) RM technika č.3.: "KHATEIN - AZAGI" - zasvěcení do techniky práce s čtyřmi stimulačními body fyzického těla, které umožňují výrazně posílit energetickou vitalitu aurického pole fyzického těla

6) RM technika č.4: "BAANIRADU - KHALINGA ROUA RABBANI" - zasvěcení do techniky rychlé a vysoce efektivní stimalace energetických center dlaní a prstů horních končetin a následná trénink praktického využití energie těchto center v každodenním životě

7) RM technika č.5: "BISHO - YAF - AHTI" - zasvěcení do techniky umožňující okamžité vibrační pročištění okoního prostoru do vzdálenosti deseti až patnácti metrů

8) RM technika č.6: "YOURI ALBA AZIDI" - zasvěcení do techniky umožňující aktivaci neverbální komunikace se zvířaty a rostlinami

9) RM technika č.7: "FIRAS - YAFA - FASIDIIN" - zasvěcení do techniky umožňující blokaci onemocnění autoimunitního aparátu (v případě, že tato forma onemocnění není ještě aktivní).

10) RM technika č.8: "ABZANI BAHRIKA" - zasvěcení do techniky umožňující příjem zcela nových druhů energie, které počínají vyvěrat z prostředí našeho Slunce a galaktického jáadra (popisy charakteru těchto energií a jejich účinků na lidský organismus a okolní přírodu)

11) Další doplňkový přidružený program.

Poznámka: Jak vidíte, jde skutečně o unikátní soubor praktických nástrojů, se kterými se student může naučit pracovat. Účast na tomto kurzu vyžaduje bezproblémový psychický a mentální stav studenta bez jakýchkoliv zdravotních problémů na psychické a mentální úrovni.

 

BLIŽŠÍ INFORMACE ORGANIZAČNÍHO CHARAKTERU A PŘIHLÁŠKY - ZDE


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 2220x (dnes: 1x)

K článku není založena diskuze
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics