Váhy   23.10.2017   Teodor"UČENÍ MOUDROSTI S DAVIDEM WILCOCKEM": VĚDECKÝ DŮKAZ, ŽE PŘÍRODA MÁ SCHOPNOST TELEPATIE (část 1.)

03.03.16   Redakce
Redakce

Mimo jiné, se tak začíná potvrzovat stará známá filozofická pravda o tom, že kde se nachází vědomí, musí existovat i jistý potenciál inteligence, byť by to mělo být v nějaké základní rovině. Nepřímo se tak potvrzují i informace, které zcela nezávisle na sobě  obdrželo velké množství různých kontaktérů v různých částech našeho světa. Co to všechno znamená? Základní platforma oné univerzální mozaiky zobrazující pravou podstatu energie Života a skryté formy našeho světa, se pomalu, ale jistě počíná naplňovat. Všichni jsme slyšeli, že veškerý život je propojen skrze nějakou neviditelnou sílu nebo pole.


Hned první dopady výzkumu Cleve Backstera se ukázaly být velmi důležitými. Podnítily totiž souběžný výzkum v celé řadě dalších pracovišť.

V současné době tato linie poznání došla tak daleko, že už se ani tak neřeší, zda rostliny disponují vědomím, ale ukazuje se, že  rostliny disponují, velmi zajímavě strukturovanou škálou inteligence.

Mimo jiné, se tak začíná potvrzovat stará známá filozofická pravda o tom, že kde se nachází vědomí, musí existovat i jistý potenciál inteligence, byť by to mělo být v nějaké základní rovině. Nepřímo se tak potvrzují i informace, které zcela nezávisle na sobě  obdrželo velké množství různých kontaktérů v různých částech našeho světa.

Co to všechno znamená? Základní platforma oné univerzální mozaiky zobrazující pravou podstatu energie Života a skryté formy našeho světa, se pomalu, ale jistě počíná naplňovat. Všichni jsme slyšeli, že veškerý život je propojen skrze nějakou neviditelnou sílu nebo pole.

Může se jednat o zdrojové pole, ze kterého vzniká veškerá hmota. Pokračující výzkum Cleve Backstera naznačil, že tohle zdrojové pole je prostředek, díky kterému je veškerá příroda telepatická. David Wilcock mluví o detailech Backsterových experimentů, které ukazují, že reaktivní efekty je možné zachytit u jakékoliv živé buňky.

V kontextu s informacemi, jež se nachází v našem úvodník tohotto pořadu. Máme k dispozici třetí epizodu IV. série, jež se jmenuje "Vědecký důkaz, že příroda má schopnosti telepatie (1.část)", a která je součástí seriálu "Učení moudrosti s Davidem Wilcockem". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/vedecky-dukaz-ze-priroda-ma-schopnosti-telepatie-1-cast-277/

 Další epizoda tohoto seriálu vyjde v pátek 4. 3. 2016 a ponese název: "Vědecký důkaz, že příroda má schopnosti telepatie (2. část)".


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (1 hodnocení) zobrazeno: 1700x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics