Váhy   23.10.2017   TeodorODHALENÝ VESMÍR: UBUNTU A POSELSTVÍ BYTOSTÍ BLUE AVIAN - ČÁST.2

02.03.16   Redakce
Redakce

V této druhé části bude mít slovo především Michael Tellinger, který se vrací v tomto speciálním dílu, aby podrobněji vysvětlil filozofii Ubuntu a jak souvisí s poselstvím bytostí Blue Avian. Vstupujeme do doby, kdy budeme muset změnit způsob života tak, aby to bylo prospěšné pro veškerý život na Zemi. Filozofie Ubuntu, podporovaná nejvyššími členy Aliance, může být prostředkem dosáhnutí utopické budoucnosti lidstva. Filozofie Ubuntu, je skutečně pozoruhodný nástroj, který podle mnoha nezávislých odborníků v mnoha svých konceptech, je nadčasovou platformou, která na mikrokosmické úrovni plně respektuje celou řadu kosmických principů a zákonů.


Po několika týdnech se vracíme zpátky k poměrně unikátnímu rozhovoru, který proběhl mezi informátorem Corey Good a výzkumníkem, publicistou i spisovatelem dr. Michaelem Tellingerem. Máme tu tedy k dispozici druhou část původního rozhovoru, který proběhl mezi oběma protagonisty za účasti moderátora dr. Davida Wilcocka.

V této druhé části bude mít slovo především Michael Tellinger, který se vrací v tomto speciálním dílu, aby podrobněji vysvětlil filozofii Ubuntu a jak souvisí s poselstvím bytostí Blue Avian. Vstupujeme do doby, kdy budeme muset změnit způsob života tak, aby to bylo prospěšné pro veškerý život na Zemi. Filozofie Ubuntu, podporovaná nejvyššími členy Aliance, může být prostředkem dosáhnutí utopické budoucnosti lidstva.

Filozofie Ubuntu, je skutečně pozoruhodný nástroj, který podle mnoha nezávislých odborníků v mnoha svých konceptech, je nadčasovou platformou, která na mikrokosmické úrovni plně respektuje celou řadu kosmických principů a zákonů.

Je samozřejmé, že jednou věcí je teorie a druhou pak reálné, praktické uplatnění v menším a později případně i ve větším měřítku. Skutečný křest ohněm tak na učení či filozofii Ubuntu teprve čeká.

Máme připravenou další a tentokrát již devátou  epizodu  III. série s názvem „Ubuntu a poselství bytostí Blue Avian - 2. část“, která je součástí seriálu "Odhalený Vesmír". Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/ubuntu-a-poselstvi-bytosti-blue-avian-2-cast-303/

Další epizoda by měla vyjít 10. března 2016.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (3 hodnocení) zobrazeno: 2593x (dnes: 1x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Říjen
2017
Po Út St Čt So Ne
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics