ZÓNA ZASVĚCENÍ: Tajné projekty a technologie: A) Technologie HAARP, přednáška č. 1

Toto je první vstup do zcela nové oblasti v naší „Zóně Zasvěcení“. Jde o přednáškový okruh č.9, který, jak asi víte nese tematický název „Tajné technologie, jejich vývoj, způsob použití včetně uvolnění informací ohledně jejich nasazení v praxi“.

A tzv. „Systém HAARP“ bude první technologií tohoto druhu, které budeme věnovat pozornost. Jsem rozhodnut vám poskytnout informace v takovém rozsahu a hloubce, která nebyla v podmínkách České republiky zřejmě ještě nikdy veřejně publikována. Pojďme si nejprve zodpovědět zdánlivě jednoduchou otázku.

„Kde se technologický komplex „HAARP“ nachází“? Hora St. Elias je druhým největším vrcholem ve Spojených Státech a je v podstatě jedním z hlavních orientačních bodů v příhraniční oblasti mezi americkým státem Aljaška a Kanadou.

Nachází se méně jak 80 kilometrů od aljašského zálivu. Směrem na jih i východ směřují zalesněné ostrovy tzv. „Aljašského pásu“. Zhruba 850 kilometrů směrem severně se nachází Beaufortovo moře, na východ pak Yukon a území Kanady. Mezi horou St. Elias a Millerovou horou se nachází obrovské ledové pole Bagley, které tvoří jižní konec „Národní Parku Wrangell – St. Elias“.

Vezmeme-li v potaz celkovou výměru tohoto parku, pak jde o největší Národní Park ve Spojených Státech o velikosti šestinásobku Yellowstones. Často bývá nazýván „Horským Královstvím“, neboť právě zde se setkávají čtyři pohoří, jejichž součástí je 9 z celkového množství 16-ti nejvyšších vrcholů USA. Je zde také velká kumulace ledovců.

Jeden z nich se nazývá Malaspina, o rozloze větší než je celý Rhode Island. Dne 1. prosince 1978 byla tato oblast vyhlášena „Národní Rezervací“ a pak dne 2. prosince 1980 získala status „Národního Parku“. Společně pak se sousedním „Národním Parkem Glacier Bay“ a chráněnou provincií „Alsek-Tatshenshini“ a „Národním Parkem Britská Kolumbie“ je s 24 miliony akry půdy největším mezinárodním chráněným územím na světě.

Oblast „Wrangell – St. Elias" se rozkládá více 130 kilometrů západně od Copper River. Tato řeka je také známá jako Copper River Lowlands. Dominantním typem zdejší vegetace je černý a bílý smrk, ale dají se tu nalézt i vrby, olše a topoly. Ve zdejším prostředí není vůbec žádný problém narazit na hnědého medvěda grizzly, nebo medvěda černého.

Mnoho řek, potoků a jezer poskytuje úžasné útočiště lososů a dalších ryb. Oblast Povodí oblasti Copper River a oblast Malaspiny jsou jednou z hlavních tras pro stěhovavé ptáky a zahrnují například i hlavní hnízdiště severoamerické bílé labutě. A klima?

Tak jako v jiných oblastech Aljašky. V létě jsou zde typické bouřky s poměrně chladnými dny. Ovšem výjimkou je červenec, který je samozřejmě také nejteplejším měsícem v roce. V tomto krátkém období nejsou výjimkou pěkné teplé dny.

Srpen a září zde bývá chladné a deštivé. Na druhou stranu zde bývá nádherný podzim, který je poměrně chladný a brzy nastupuje zima. Velmi tuhá zima. Mnohdy teplota poklesne i pod 50 stupňů Celsia a sněhová pokrývka dosahuje až dvou metrů.

Severně od řeky Copper River prochází krajem státní silnice číslo 1., která je také známá jako „Glenn Highway“. Tato silnice prochází krajem Gakona s mnoha jezírky a říčkami. Jde o poměrně velmi řídce osídlenou krajinu s několika malými městy, jakými jsou Gakona  a Chistochina se skromnou místní metropolí Glennallen.

A právě nedaleko od tohoto města se nachází kontroverzní zařízení „High-frequenci Active Auroral Research Program“ čili (HAARP). Omlouvám se, že jsem tak rozvláčně a podrobně jal popisovat tuto část oblasti Aljašky, ale i to má svůj význam.

Je dobré si udělat dostatečně kvalitní obrázek o prostředí, kde se nachází tak extrémně zásadní zařízení. Pojďme nyní věnovat zběžnou pozornost tomuto technologickému zařízení.

Máme před sebou gigantické hnízdo TV antén a na čtyři desítky gigantických velmi vysokých kovových věží, které se dokážou ve slunci lesknout takovým způsobem, až oslňují. Oficiálně je HAARP prezentován jako výzkumné zařízení vojenského letectva a námořnictva, které se zaměřuje na výzkum vysokofrekvenčních radiových vln v návaznosti na planetární prostředí ionosféry.

V tomto ohledu bych zmínil poměrně charakteristické informace, které jsem objevil v jednom novinářském archivu. Jedná se článek novináře jménem Doug O´Harra. Vyšel 4. dubna 1996 pod názvem „The Buzz Over HAARP“ nedělní příloze časopisu „Anchorange Daily News“:

„HAARP bude po svém celkovém dokončení největším a nejsilnějším mírovým zařízením svého druhu na světě pracující se specifickým druhem vlnového záření. Činnost tohoto komplexu se však v posledních měsících stala předmětem vášnivých debat.

Vláda říká, že se jedná o čistě vědeckou výzkumnou stanici zaměřenou na výzkum a lepší pochopení fungování vrchních vrstev atmosféry naší planety. Někteří kritici však nejsou zdaleka přesvědčeni pravdivosti takových tvrzení.

Mnozí z této kritické minoritní skupiny si myslí, že se jedná o prototyp zbraňového systému typu „Hvězdných Válek“. Jiní si zase myslí, že jde o experimentální technologii určenou k ovládání počasí na naší planetě.

A dokonce někteří jsou přesvědčeni o tom, že jde o technologii, která má jít na ruku silám mající snahu v prostředí našeho světa nainstalovat režim, který všichni velmi dobře známe pod zkratkou „NWO“.

Tato technologie by mohla na dálku vysílat holografické obrazy na obloze, nebo dokonce ovlivňovat na dálku myšlenkové procesy lidské populace. A jiní jsou zase přesvědčeni, že má jít o revoluční zbraň, která nás má chránit před napadením mimozemské inteligence z Vesmíru.“

Takže kde je tedy pravda?

V této obsahově poměrně rozsáhlé přednášce se vám jí budu snažit nastínit. Nevím, nakolik se mi to podaří, jelikož jsem nikdy v takovém rozsahu a hloubce o této problematice s nikým nereferoval, nicméně věřím, že když nic jiného, dostanete do rukou mocný nástroj vědění, který vám pomůže lépe pochopit globální síť okolností určující kvalitu a pořadí událostí s celoplanetárním rozsahem.

Když jsem byl těmi, které nemohu jmenovat zasvěcován do této problematiky, zjistil jsem jak intenzivní debata na téma „HARRP – jeho podstata, účinky a důsledky pro společnost“ probíhá ve Spojených Státech, Kanadě, Velké Británii nebo Japonsku.

Určitě by bylo dobré přenést tuto formu debaty také do prostředí Střední Evropy. Vždyť existují technologie, které jsou schopné doslova v mžiku mrknutí oka ovlivnit prostředí kdekoliv na povrchu, pod povrchem i nad povrchem naší tolik vzácné planety Země.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly