Ryby   21.2.2018   Lenka

VZOREC ZDRAVÍ: PÁTÝ ELEMENT ZDRAVÍ S BRYANTEM MEYERSEM

15.02.18   Redakce
Redakce

Potraviny, voda, sluneční svit a kyslík jsou zásadní elementy pro naše zdraví. Abychom udrželi optimální stav zdraví, naše těla také vyžadují přesnou rovnováhu elektřiny a magnetismu. Bryant Meyers vášnivě studoval účinky pulzních elektromagnetických frekvencí na lidské tělo a sdílí svůj pohled na pátý element lidského zdraví. Bryant Meyers, autor knihy PEMF - The Fifth Element of Health, je bývalý profesor fyziky, moderátor televizního pořadu a vedoucí expert v poli energetické medicíny. Přes 18 let studoval a testoval mnoho různých léčebných energetických a frekvenčních zařízení. Svůj život a výzkum zasvětil PEMF (pulzní elektromagnetické pole) terapii, o které si myslí, že je klenotem energetické medicíny.


Vstoupili jsme do druhé série hodně zajímavého seriálu dokumentů, které v české verzi vysíláme pod názvem "Vzorec zdraví". Oblast alternativního medicínského přístupu k lidskému organismu, včetně psychické a mentální oblasti, je v současné hektické době, velmi preferovanou záležitostí.

Věříme, že další nová témata pro Vás milí diváci budou obohacujícím zdrojem inspirace. Pořadem provází a se svými hosty si povídá, nám již dobře známá moderátorka Regina Meredith. Potraviny, voda, sluneční svit a kyslík jsou zásadní elementy pro naše zdraví. Abychom udrželi optimální stav zdraví, naše těla také vyžadují přesnou rovnováhu elektřiny a magnetismu.

Bryant Meyers vášnivě studoval účinky pulzních elektromagnetických frekvencí na lidské tělo a sdílí svůj pohled na pátý element lidského zdraví. Bryant Meyers, autor knihy PEMF - The Fifth Element of Health, je bývalý profesor fyziky, moderátor televizního pořadu a vedoucí expert v poli energetické medicíny.

Přes 18 let studoval a testoval mnoho různých léčebných energetických a frekvenčních zařízení. Svůj život a výzkum zasvětil PEMF (pulzní elektromagnetické pole) terapii, o které si myslí, že je klenotem energetické medicíny.

Pojďme se společně podívat na třetí epizodu  II. série s názvem „Pátý element zdraví s Bryantem Meyersem", která je součástí seriálu "Vzorec zdraví". Hledejte v novinkách nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA - VIDEA".

 Další epizoda by měla vyjít  22. 2. 2018.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 7 (1 hodnocení) zobrazeno: 425x (dnes: 7x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics