Kozoroh   20.1.2018   Ilona

OTEVŘENÁ MYSL" S REGINOU MEREDITH: RADIKÁLNÍ VÁŠEŇ S ANDREW HARVEYEM

09.01.18   Redakce
Redakce

Marianne Williamson, autor „The Age of Miracles“, popisuje hosta Otevřené mysli tímto způsobem: „Každý věk má své učitele, které udržují věčné pravdy naživu pro všechny z nás. V případě Andrew Harveyho, světlo, které září, je jako meteor prostupující napříč vnitřní oblohou.“ Andrew Harvey je zakladatel a ředitel Institutu posvátného aktivismu. Jde o mezinárodní organizaci, která vyzývá lidi, aby se postavili výzvě našich současných globálních krizí. Tím, že se stávají inspirovaní, efektivní a praktičtí zprostředkovatelé instituční a systémické změny, začínají tvořit mír a udržitelnost.


Vážení  přátelé, vzhledem k tomu, že seriál s Erichem von Dänikenem minulý týden dospěl do svého závěru, vracíme se zpět k seriálu "Otevřená mysl". Chtěli bychom připomenout, že každá epizoda tohoto seriálu bude vždy na jiné téma. Jednotlivými epizodami Vás bude provázet nám všem již velmi dobře známá moderátorka Regina Meredith (seriál "Vzorec zdraví").

Marianne Williamson, autor „The Age of Miracles“, popisuje hosta Otevřené mysli tímto způsobem: „Každý věk má své učitele, které udržují věčné pravdy naživu pro všechny z nás. V případě Andrew Harveyho, světlo, které září, je jako meteor prostupující napříč vnitřní oblohou.“

Andrew Harvey je zakladatel a ředitel Institutu posvátného aktivismu. Jde o mezinárodní organizaci, která vyzývá lidi, aby se postavili výzvě našich současných globálních krizí. Tím, že se stávají inspirovaní, efektivní a praktičtí zprostředkovatelé instituční a systémické změny, začínají tvořit mír a udržitelnost.

Takže pojďme se podívat na dvacátou čtvrtou  epizodu I.série,  jež se jmenuje "Radikální vášeň s Andrew Harveyem" a která je součástí seriálu "Otevřená mysl". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIA TV".

 Další epizoda tohoto seriálu by měla vyjít v úterý  16. 1. 2018.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 5.5 (2 hodnocení) zobrazeno: 423x (dnes: 2x)
exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Leden
2018
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics