Střelec   18.12.2017   Miloslav

ODHALENÝ VESMÍR: PROROCTVÍ HOPIŮ A ZUNIŮ S CLIFFORDEM MAHOOTYM

13.10.17   Redakce
Redakce

Clifford Mahooty, strážce moudrosti kmene Zuni Pueblo, pokračuje v předávání informací, které skrývají domorodé kultury amerického jihozápadu, aby budoucí generace znaly historii mimozemského kontaktu s naší planetou. Hovoří o proroctví Hopiů a Zuniů v rámci prvního až čtvrtého světa a vysvětluje, že se nacházíme na konci toho čtvrtého. V ústní tradici těchto kultur najdeme příběhy o bytostech z podzemí, pokročilé technologii zanechané nebeskými lidmi a portálech do jiných světů. Předkládá tyto příběhy, neboť je na ně svět připraven. Zajišťují dlouhověkost informací pro budoucí generace.


Dobrý den vážení přátelé, čtenáři a diváci našeho streamového portálu. Pokračujeme v prezentaci seriálu dokumentárních pořadů s Davidem Wilcockem, Corey Goodem a jejich hosty. Nabízíme vám další, nyní již osmou sérií/sezónou. Můžete tak očekávat nové epizody, které budou nabité aktuálními a mnohdy i velmi překvapujícími informacemi.

Clifford Mahooty, strážce moudrosti kmene Zuni Pueblo, pokračuje v předávání informací, které skrývají domorodé kultury amerického jihozápadu, aby budoucí generace znaly historii mimozemského kontaktu s naší planetou. Hovoří o proroctví Hopiů a Zuniů v rámci prvního až čtvrtého světa a vysvětluje, že se nacházíme na konci toho čtvrtého.

V ústní tradici těchto kultur najdeme příběhy o bytostech z podzemí, pokročilé technologii zanechané nebeskými lidmi a portálech do jiných světů. Předkládá tyto příběhy, neboť je na ně svět připraven. Zajišťují dlouhověkost informací pro budoucí generace.

Pojďme se společně podívat na desátou epizodu VIII. série s názvem “Proroctví Hopiů a Zuniů s Cliffordem Mahootym", která je součástí seriálu "Odhalený Vesmír". Hledejte v novinkách, nebo v příslušném seriálu v sekci "GAIAM TV".

Další epizoda vyjde dne 20. 10. 2017.


oblíbenost článku   hlasování   nejhorší 1 slabý 2 slabý 3 podprůměrný 4 průměrný 5 průměrný 6 nadprůměrný 7 velmi dobrý 8 velmi dobrý 9 nejlepší 10 10 (2 hodnocení) zobrazeno: 834x (dnes: 2x)
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Prosinec
2017
Po Út St Čt So Ne
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics