Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Novinka od ledna 2013!!!

Vážení přátelé a příznivci internetového magazínu Matrix-2001. Přečtěte si, prosím, velmi pozorně následující informace, neboť se týkají poměrně výrazných změn v profilu nabídek, které se spustí od 3. ledna 2013. Věříme, že tyto novinky oceníte a také je budete náležitým způsobem i využívat. S jakýmikoliv dotazy týkajícími se těchto aktualit se na redakci samozřejmě můžete obracet prostřednictvím e-mailové adresy: admin@matrix-2001.cz.

Zavedení elektronické platební brány

Toto je krok, kterým se snažíme přiblížit našim potenciálním předplatitelům, kteří dlouhodobě pobývají na různých místech v zahraničí a pro které je z pochopitelných důvodů velmi nešikovné platit klasickým způsobem prostřednictvím bankovního převodu. Využití platební karty je z tohoto hlediska velmi efektivní, jelikož se jedná o mobilní operaci, která šetří čas a oprošťuje platícího od některých poplatků.

Věříme, že možnost platit platební kartou využijí i tuzemští klienti. Elektronickou platební bránu bude možno využít v prostředí internetových stránek Matrix 2001 na dvou místech, a to v prostředí magazínu a v prostředí obchodu s nabízenými produkty. Věříme, že si na tento rozšířený způsob platby naši zákazníci velmi rychle zvyknou. Mimoto samozřejmě platí i stávající možnost platby, která fungovala doposud. Ta bude pochopitelně fungovat i nadále.

Zavedení systému audiostreamu

Další novinkou je pak možnost audiostreamu přednášek a kurzů publicisty Jaroslava Chvátala. Tuto službu jsme nastavili takovým způsobem, aby našim zákazníkům přinášela samozřejmě celou řadu výhod. Jaký efekt tedy tato služba bude pro našeho zákazníka mít? Pro lepší přehlednost jsme ty nejzásadnější prvky sjednotili do několika bodů:

  1. Tříhodinovou audiopřednášku pro streamový poslech zakoupíte za naprosto bezkonkurenčních 90,- Kč (bez DPH). Tím pádem získáte na jeden týden přístup k poslechu daného produktu.
  2. Přednášku můžete sledovat v klidu a pohodlí svého domova, nemusíte za přednášejícím jezdit a vytvářet si další náklady na dopravu, a ušetříte čas.
  3. Průběh přednášky můžete kdykoliv pozastavit a průběžně si tak dělat své vlastní individuální poznámky.
  4. Během jednoho týdne se můžete k přednášce prakticky neomezeně vracet.
  5. Zhruba po dvou měsících aktuální přednáška, která byla k dispozici pouze ve streamové podobě, přejde do klasické formy elektronického PDF produktu, který (pokud vás přednáška výrazně zaujme) si budete moci stáhnout do počítače v ceně, která bude uvedena u daného produktu.
  6. Charakter přístupu k audiopřednáškám v režimu streamu bude stejný jako u realizace nákupu produktu přímo do svého počítače. Přečtěte si pozorně pasáž "Realizace nákupu" na stránce elektronického obchodu zde: http://obchod.matrix-2001.cz/

Jak mnozí asi víte, v současně době jsou v obchodě k dispozici čtyři audio produkty, na kterých jsme během letošního roku testovali zavedený systém. Na základě získaných zkušeností jsme se po několika měsících rozhodli toto portfolio rozšířit právě o velmi efektivní audiostream. Zhruba každý týden se tak budete moci těšit na nový a obsahově skutečně ojedinělý materiál, a navíc do tří hodin se v audiopodobě vejde řádově několikanásobně více důležitých informací než u psaného článku nebo podobného materiálu.

Navíc v současné době po tomto celkovém vylepšení systémového profilu je rozhranní nastaveno takovým způsobem, že umožňuje prakticky okamžitou implementaci internetového rádia. A to je další krok, který bychom rádi v roce 2013 zrealizovali. V tomto ohledu pak rádi zdůrazňujeme, že poslech našeho rádia bude bezplatný a přístupný každému návštěvníkovi.

Zvedáme slevy na nákup produktů v našem obchodě

A ještě jedna určitě také pozitivní zpráva pro naše příznivce. Jelikož si vážíme všech předplatitelů našeho internetového magazínu, připravili jsme pro Vás ještě jeden malý dárek do nového roku, a to v podobě vyšší slevy na všechny produkty, které budou k dispozici v našem internetovém obchodě. Z dosavadních 5% jsme pro naše předplatitele nově zvýšili slevy na 10%.

Věříme, že Vás i tato informace potěší.

Závěrem

Abychom všechno dobře a kvalitně připravili, nebude v době od 23. 12. 2012 do 2. 1. 2013 náš internetový magazín aktualizován. Z tohoto důvodu dne 23. 12. 2012 bude všem aktivním předplatitelům prodlouženo předplatné o 11 dní.

Zároveň přejeme všem klidné a spokojené Vánoční svátky, veselý Nový Rok a těšíme se na naši společnou cestu v roce 2013.

Za Matrix Consulting s.r.o.
Jaroslav Chvátal

Za redakční tým
Juraj Kočar


exkluzivně pro čtenáře magazínu Matrix 2001
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

přijímané platební karty
statistika TopList


odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics