Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Zunijské odhalení s Cliffordem Mahootym

Zunijské odhalení s Cliffordem Mahootym

Seriál Odhalený vesmír
série: 8, epizoda: 9
délka: 29:37

hlasovalo: 30, hodnocení: 5,0

Clifford Mahooty, strážce moudrosti kmene Zuni Pueblo v Novém Mexiku, se připojí k Davidu Wilcockovi a Corey Goodovi, aby probrali historii jeho kmene s mimozemskými civilizacemi. Jejich komunita tyto informace uchovává po generace a zahrnují interakce s nebeskými lidmi, zrzavými obry a posvátná místa s portály do jiných světů. Corey potvrzuje, že tato odhalení souvisejí s věcmi, které se dozvěděl při pobytu v tajném kosmickém programu. Mahooty říká, že nastal čas tyto záležitosti sdílet se světem, abychom společně mohli zahájit proces léčení.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

Děkuji za toto video,

Úterý 17.10.2017, 20:25:24, vložil/a: Gaaiah

zahřálo mě u srdce a vím, že je ještě naděje...pro Gaiu a nás všechnysmile

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics