Štír   19.11.2017   Alžběta

Zpráva pro lidstvo

Zpráva pro lidstvo

Seriál Odhalený vesmír
série: 1, epizoda: 1
délka: 32:23

hlasovalo: 18, hodnocení: 5,0

Ve vesmíru toho probíhá mnohem více, než si vůbec dokážete představit. Sejde z očí, sejde z mysli – právě takto byla největší tajemství v lidské historii skrývána před populací. Informátor Corey Goode v této úvodní epizodě hovoří o lidské přítomnosti ve vesmíru a o detailech mimozemské zprávy týkající se blížícího se nanebevstoupení lidstva.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Ostatní epizody

více


Diskuze příspěvky: 10

První epizoda

Neděle 8.11.2015, 20:27:39, vložil/a: Srb73

Zdravím, já se chci jenom zeptat. Než se na těchto stránkách spustil streamovaný obsah, tak byla první epizoda odhaleného vesmíru zdarma, což nyní není. Tak mě zajímá, jestli je to cíleně a už zdarma nebude nebo jestli se to třeba časem nějak upraví. Předem díky za odpověď

Re: První epizoda

Pondělí 9.11.2015, 01:01:07, vložil/a: admin

Děkuji za připomínku. To je samozřejmě chyba. První část musí být volně přístupná. Chyba nastala ve chvíli, kdy se přecházelo na nový streamový systém. Už jsem mluvil s programátory, kteří to dojí do pořádku. Ještě jednou děkuji za připomínku ve věci, která nám unikla.

Nakažlivé.

Pondělí 23.11.2015, 20:00:19, vložil/a: Michal.

Všechny díly 1.série jsem  zkoukl. Působí to  inteligentně, realisticky a skoro by tomu člověk propadl, kdyby:

1. Poselství, které má Corey předat nebylo jen pro ty co si to předplatí. Což je samo o sobě přece dost mimo.
    Chápu cestovatele, badatele, objevitele, pozorovatele a dobrodruhy, statečné lidi všecho druhu, že musí na cesty, na výzkum, na čas který tomu odvětví, oboru, té práci věnují vydělat finance, sehnat sponzora, prodat příběh, ale Corey už tohle všechno zažil. Už se to stalo, nepotřebuje vydělat, sehnat sponzora.  Není to Daniken co utrácí horentní sumy za další a další výpravy po celém světě, aby přinesl důkazy. A pokud to není on, tak kdo  tedy chce tedy na jeho poselství vydělávat? A ty protimluvy. Zpráva pro lidstvo. Kategorie: Přísně tajné!  Kdo tady z toho dělá přísně tajné?
Najednu stranu tvrdíte, že tu máte někoho kdo má odvahu zveřejnit  utajované skutečnosti a na druhou stranu z toho sami uděláte tajnost. A ještě lépe pouze pro předplatitele.
     Dokážu se s tím smířit. Jsme jenom lidé a součástí tohoto finančního systému.
Lidé nadruhou stranu potřebují v dnešním světě alespoň jakoukoliv vizi či naději na změnu k něčemu lepšímu. Když se totiž rozhlédnete po světě děje se přesný opak.
Bez práce koláče, hlasy za sliby, lži, závist, nevávist, argesivita ze všeho kolem nás, exodus, občanské války, umělé války o nerosty, zotročování člověka člověkem,  neudržitelný tržní a finanční systém ....... a mohl bych pokračovat.
Ve stínu tohoto je jakákoliv snaha o lepší zítřek dobrá a cená sama o sobě. Corey tvoří realitu něčeho nového, nevím čeho, ale jak jsem napsal jakákoliv snaha je moc dobrá.

2. Všechno to jsou jen poskládaná slova z myšlenek v Coreyho hlavě. Jeho představy, jeho příběhy, jeho realita, ovšem, jako u všech bez jediného hmatatelného  důkazu, který by jednoznačně potvrdil  pravdu.  Škoda. A tvářilo se to tak nadějně.
Nemůže předložit fotky, něco. Kdyby si vzal z Marsu, nebo z měsíce kus horniny a ten předal Davidovi, takhle to ztrácí onu famóznost co to mělo na začátku. Stačil by jediný neoblomný, nevyvratitelný  důkaz, nenapadlo ho, že by něco takového  potřeboval?  Mít takový důkaz mohl by skutečně být jasným nositelem poselství pro celé lidstvo. Mohl být na všech kanálech a ne jen na jednom.
 Za rok se znovu zaregistruji a na měsíc si Matrix předplatím.  Je to tu nakažlivé čtení, odvádí mě to, ale moc od reality a normálního tvořivého života, nesnesu dlouhodobě jakoukoli závislost. Takže ve snaze uchovat si zdravý rozum a tvůrčího ducha.  Děkuji za ten měsíc, za matrix 2001 a nashledanou za rok.
Věřím, že se za ten rok všichni posuneme dál a budou z nás lepší lidé.
Díky Michal V.

Re: Nakažlivé.

Pondělí 23.11.2015, 20:33:13, vložil/a: admin

Ad1) Žijeme ve fyzickém světě, kde fungují nějaká pravidla a jedním z nich je přírodní zákon ekonomie, který říká, že energie na vstupu a výstupu do systému musí být vyrovnány. Nemáte vůbec žádnou představu o tom v jaké výši stojí náklady na technické zabezpečení výroby těchto dokumentů, kamery, střižna, ozvučení, osvětlení pronájem prostor atp. Dále je tu řada zaměstnanců, které pro nás pracují a ty musíme živit - náklady na výplaty. Pak jsou tu náklady spojené s fungováním serveru, přenosem dat, programováním, titulkováním, grafikou atd. Všechna tato práce je na plný úvazek - takže nás to musí také uživit pane Michale. Takže pokud jste momentálně nespadl z Měsíce, tak vám to musí dojít.

ad2) Už sem to tu vysvětloval poněkolikáté. Míra přesvědčení nemůže být nikdy postavena na tzv. "důkazech". Neboť ve chvíli kdy uvidíte jak Corey předává kus kamene Davidovi s tím, že je z Měsíce, budete se ihned pídit po důkazu zda je skutečně z Měsíce a ne odněkud zpoza rohu. Dychtivost po důkazech plodí další dychtivost po dalších důkazech. Takže nakonec zjistíte, že by vás možná přesvědčilo to, kdybyste na tom Měsíci stál sám. Ale ani to by nestačilo, neboť byste chtěl důkaz o tom, zda nejste náhodou hypnotizován apod.

Navíc jste nepochopil podstatu věci. Zřejmě si myslíte, že agent aktivní v tajných kosmických programech je jako človíček na dovolené, takže může jen tak sem tam převážet kamení a suvenýry jak z cesty kolem světa. Bohužel vaše realita je velmi omezeného charakteru a evidentně se bojíte překročit hranice svých "jistot". Kreativní potenciál života je mnohem větší než si vůbec dokážete představit. Všechno má svůj čas a možná za ten rok se posunete zase o kousíček dál a budete vidět věci pod jiným úhlem pohledu. Velmi důležitý je komparativní způsob studia a nevnímat informace Coreye jako vytržené z kontextu, ale umět je spojovat, srovnávat s dalšími zdroji, kterých je poměrně hodně.

P.S. Mimochodem jen tak namátkou. Všude se hovoří o existenci tzv. "černých děr" jako o realitě aniž by byla někdy jedna jediná vyfocená, aniž by existoval fyzický hmatatelný důkaz o jejich existenci mimo teoretické výplody ve formě matematických rovnic. A takových případů jsou tisíce.....

Štvrta epizoda

Středa 10.8.2016, 22:05:09, vložil/a: grman

Mrzima tu iba jedna vec teras som sa zaregistroval a už je tu problem a to taky normalny sprosto ludsky sindrom zaplat ak chceš čitat dalej je toto fakt pod ludsku dostojnost že ste tu spoplatnily uplne všetko je to podla mna fakt hanba hanba vam tak ako aj všetkym nenažrancom len plat nech sa mam ja dobre však pan nenažraty.

Nejde pustit na TV

Neděle 11.9.2016, 18:23:12, vložil/a: VlaDoLee

Máme notebook a rád bych se na to podíval i s přítelkyní na větší TV, ale nejde to ani stáhnout ani s tím nic udělat. TV má svůj procesor ale bez internetu.
Chtěl jsem i zaplatit příspěvek abychom to mohli vidět, ale takhle - ... Poraďte prosím
Děkuji

Poděkování

Sobota 15.10.2016, 12:16:39, vložil/a: Janko

Dobrý den,
moc děkuji za sdílení těchto povzbuzujících informací. Na rozdíl od většiny komentujících nemám s předplatným žádný problém, těch necelých 200kč za měsíc ( a ještě jsem dostal 6 dní navíc) není taková pecka, aby mi to zbouralo rozpočet. A to co se na těchto stránkách dozvím mi za ty dvě krabičky cigaret stojí :) 

Ještě jednou děkuji a ať je víc takových odvážných lidí!

kde má teda vlastní planetu?Kdyt lže

Neděle 26.3.2017, 00:10:25, vložil/a: Longin

.

Re: kde má teda vlastní planetu?Kdyt lže

Neděle 26.3.2017, 00:27:53, vložil/a: Longin

Proč prostě tedy nenasedne na svou "sféru a nevodletí na novou čistou a prázdnou planetu a nevyXere se na všechny okolo?K čemu měnit nějakej nesmyslnej finanční systém,který se jemu nelíbí,když si může vesmírem letět kam chce?K čemu tajná vláda a tajný vesmírný program a návštěva tajných planet ,když prostě převezmu jednu prázdnou a nebudu nic řešit.Vezme pár luxusních samic a na každého se z vysoka..Tohle je zjevný podvod všech ufo po celém světě,protože proč by někdo létal vesmírem řešit nějaké věci někam na planetu nebo unášet či pomáhat někomu neznámému ,když si může jezdit  na dinosaurech na nepoškozené planetě a nemusí řešit vůbec žádnou tajnou "kabalu.
Kdyby něco takového existovalo tak tam naskáčou ty účastníci okamžitě si to zaberou a ostatní vyhoděj,loajalita samozřejmě neexistuje a války se vedou i pro mín.Stejně jako ten rusák co ukradl desítky milionů na rekonstrukci věznice v Moskvě a utíkal s tím do USA ani se nezastavil.Všichni by tam naskákali a nikdo by v žádném blbém star gate nikdy nebyl,protože by se válel někde na pláži s buchtou a nehrál by komedie v nějaké uniformě s nášivkou vlaječkou nějaké blbé země jako tenhle.Chodili by prkeně vokolo sebe a podávali poslušně hlášení jako vopice z plastu.
"musíme zachránit Mars 
"ano kapitáne plný pohon vpřed.
"Strojovna rozumím..

Proč by se někdo měl s někým organizovat ve federaci,lidi se neshodnou jakou barvu má lejno..Jasně je psáné,ty půjdeš tam a já druhým směrem,tak byl zalidněn biblický Izrael.Už v té době se mezi sebou nesnášeli neshodli se na ničem a zabíjeli se nevzájem.
Proč by někdo vytvářel podzemní světy na severním polu,když by mohli žít na povrchu prázdné čisté planety zcela veřejně díky svým vesmírným"talířům..a né se někde staletí schovávat a jenom tenhle " vykuk to ví...

BUGY/VESMÍRNE ODHALENIE

Sobota 22.7.2017, 22:57:48, vložil/a: BUGY

JE TO ŠUPA !! KAŽDÁ JEDNA ČASŤ !! NEOSTÁVA MI INÉ AKO POĎAKOVAŤ : ĎAKUJEM

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics