Váhy   22.10.2017   Sabina

Zkoumání počátků tajného kosmického programu s Michaelem Sallou

Zkoumání počátků tajného kosmického programu s Michaelem Sallou

Seriál Odhalený vesmír
série: 7, epizoda: 11
délka: 42:50

hlasovalo: 26, hodnocení: 5,0

Spletitá historie tajného kosmického programu se před námi vyjevuje, jak Dr. Michael Salla mluví o detailech z dokumentů, které potvrzují svědectví lidí, kteří tam byli. Seznam klíčových hráčů zahrnuje: Eisenhowera, Johna F. Kennedyho, Jamese Forrestala a Williama Tompkinse. Každý z nich hrál roli v ujištění utajeného pokroku lidstva do hlubin vesmíru. Tohle byla klíčová doba pro inženýry a politiky, jak lidstvo bylo chyceno ve válce mezi dvou konkurenčních mimozemských frakcí. Ale věci se velmi zvláštně obrátily, když se sci-fi média stala prostředkem veřejného odhalování skrze seriály jako The Outer Limits a Star Trek.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: čeština

Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics