Vodnář   20.2.2018   Oldřich

Získání zpět své kontroly od Anunnakiů s Billy Carsonem

Získání zpět své kontroly od Anunnakiů s Billy Carsonem

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 15
délka: 31:10

hlasovalo: 10, hodnocení: 4,6

Billy Carson odhalil důkazy, které naznačují pokračující přítomnost mimozemské civilizace, která byla aktivní součástí lidského osudu po velmi dlouhou dobu. Kdysi známí jako Anunnakiové, tito mimozemšťané ovlivnili náš druh z každé stránky, co to znamená být člověkem. Billy naznačuje, že tito mimozemšťané stále chodí mezi námi skrze finanční instituce a kontrolní instituce. Nicméně my máme něco, co oni nikdy nebudou mít, a jakmile znovu získáme svou moc, už nebudou mít kontrolu nad naší budoucností.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Skryté pravdy
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics