Vodnář   24.1.2018   Milena

Zázračný minerální roztok s Dennisem Richardem

Zázračný minerální roztok s Dennisem Richardem

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 20
délka: 59:21

hlasovalo: 8, hodnocení: 4,1

Může jednoduchý minerální roztok posílit imunitní systém k vyléčení malárie, cukrovky a dokonce rakoviny? Dennis Richard, který říká, že se díky tomuto zázračnému produktu uzdravil, v tomto rozhovoru sdílí svůj příběh. Dennis Richard je klasický americký podnikatel. Poprvé ve svém životě cítí, že našel svůj účel – tím účelem je sdílet to, co se naučil ze svého vlastního uzdravení. Poté, co potkal Jima Humbla, objevil výhody MMS na sobě a ostatních. Po zjištění Jimových humanitárních cílů cítil nutkání mu začít pomáhat, aby tyto úžasné informace a produkt rozšířil do světa.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 5

MMS na vážkách

Středa 11.1.2017, 01:01:23, vložil/a: Goumbik

To dělají firmy schválně toxické/neúčinné mms, aby to zdiskreditovaly? Dle komentářů na různých webech je těžké udělat si osobní pohled na věc, experimentovat se mi nechce...

zkušenost

Středa 11.1.2017, 15:06:22, vložil/a: Danina

používáme v rodině MMS několik let,pro sebe i pro zvířata do pití (ovce,slepice,pes)

Re: zkušenost

Čtvrtek 12.1.2017, 09:20:06, vložil/a: xober

Když jej užíváte několik let, tak se neptám na zkušenosti, alebrž spíše....Kde kupujete?
Díky

Re: Re: zkušenost

Pondělí 20.2.2017, 02:51:29, vložil/a: Bambusarna

Dobrý den,

 kupoval jsem na http://www.czchem.cz/.
Ted kupuji na http://www.fichema.cz/ tam je to levnější a kvalita by měla býti stejná.

MMS - CDS2

Pátek 14.4.2017, 20:59:06, vložil/a: cicozv

Pred piatimi rokmi som tiež začínal s MMS ale dnes je už sofistikovanejšia a čistejšia forma "čistý kysličník chloričitý ClO2". Jeho výroba je jednoduchá. Užívam preventívne denne jednu dávku cca 100 ppm ClO2. Musím potvrdiť, že už približne 5 rokov neviem čo je to nádcha (rýma). Takže u mňa perfektný minerálny roztok.

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics